Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen – Animesi Hakkında Wiki Bilgileri Nelerdir?

0 36

Genel Bilgi:

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen, ya da Kaguya-sama Love is War aynı isimli mangadan uyarlama Japon animesidir. 25 dakikalık 12 bölümden oluşur.

Konusu:

Ülkedeki en yüksek notlara sahip olduğu için dahi ilan edilen Miyuki Shirogane, prestijli Shuchiin Akademisi’ne öğrenci konseyi başkanı olarak seçilir, böylece güzel ve varlıklı başkan yardımcısı Kaguya Shinomiya ile birlikte çalışmaya başlar. İkisinin romantik bir ilişkisi olmamasına rağmen, öğrenciler tarafından mükemmel bir çift olarak kabul görürler.nAncak, gerçek şu ki birlikte geçirdikleri zaman sonrasında, birbirlerinden etkilenirler ve ikisinin de duyguları gelişir. Maalesef iki taraf da itiraf etmeye gönüllü değildir, çünkü bunu bir zayıflık belirtisi olarak görmektedirler. Miyuki ve Kaguya elit öğrenciler olmaktan gurur duyduklarından dolayı, karşı tarafa itiraf ettirmek için ne gerekiyorsa yapmaya kara verirler. Günlük tuhaflıkları sayesinde aşk savaşı başlıyor!

Karakterleri:

Chika Fujiwara, Yuu Ishigami, Kaguay Shinomiya, Miyuki Shirogane, Ai Hayasaka

Notlar:

Bu animenin Türkçe ismi “Kaguya-sama Aşk Savaştır” dır. Taktiksel opsiyonlar ile birbirlerine aşkını itraf ettirmeye çalışan çok zeki lise öğrencilerini konu alan bir komedidir.

Uyarılar:

Bu animede “PG-13 – 13 Yaş üstü” yaş sınırı uygulanmıştır.

Kaynaklar:

Bu içerik; myanimelist, wikipedia, fandoom ve turkanime kaynaklarının bilgilerindne yararlanılarak hazırlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.