1. Ana Sayfa
  2. Anime

Anime Bilgi: Aachi wa Ssipak

Anime Bilgi: Aachi wa Ssipak
+ - 0

Anime Bilgileri:

Anime, Japonya da yaygın olarak kullanılan Japon sanatıyla çizilmiş her tür ve kategoriden uzun ve kısa animasyon serilere verilen isimdir. Anime kelimesi Animasyon kelimesinden gelmektedir. Genellikle mangalardan uyarlanır ama novel ve oyunlar dahil pek çok kaynaktan türetilebilir.

Aachi and Ssipak, kategori olarak Movie şeklinde sınıflandırılmış bir animedir.

Animeler genellikle duyurulduğu isim ile yani popüler olan ismi ile anılır. Aachi and Ssipak bu animenin genel olarak seyircilerce bilinen adıdır.

Popüler adı dışında çeviri ya da reklam amacıyla Japon ve diğer ülkelerde Aachi & Ssipak isimi/isimleri ile anılır. Popüler seriler birden fazla ismi ile tanınabilir.

Buna rağmen Japonya tanıtımlarında kullanılan ismi (ki bu değişiklik genellikle Japonların alfabe çokluğu ve farklılığından kaynaklanır) 아치와 씨팍 şeklindedir.

En başta dediğimiz gibi Animeleri diğer türlerden ayıran şey kategori zenginliğidir. Bu seri ise Aksiyon, Komedi, türlerinde yayınlanmaktadır. Bazı serilere bir kategori eklenmese bile o seriden öğeler içerebilir. Örneğin Askeri bir seri aynı zamanda Romantizm’de içerir ama yoğunluk çok yoksa kategoride listelenmeyebilir.

Anime bölüm sayısı 1 / 1 bölümdür.

28 Haziran 2006, Çarşamba tarihinde öncelikle Japonya da olmak üzere yayınlanmaya başlamıştır.

Bazı animeler şiddet, argo ya da cinsellikten dolayı genel kitleye hitap etmeyebiliyor. Serimiz ise R+ – Hafif Çıplaklık olarak işaretlenmiş ve bu şekilde dağıtılmaya başlanmıştır.

Animenin bir bölümlük süresi 1 saat. 28 dakika olacak şekilde ayarlanmıştır.

Anime Konusu:

“Dünyanın tüm geleneksel enerji kaynakları tükendikten sonra geriye tek bir enerji kaynağı kalır: insan dışkısı. Vatandaşları mümkün olduğu kadar fazla dışkı üretmeye teşvik etmek için hükümet, doğan her bebeğin anüsüne bir çip yerleştirir ve bu çip, her dışkılama tespit ettiğinde vatandaşa “meybuz” gönderir. Bu meybuzlar, bazen kullanıcılarını aşırı kabızlıktan muzdarip mutant mavi cücelere dönüştüren, son derece bağımlılık yapan uyuşturuculardır. Yeraltında yaşayan ve tek gayeleri meybuz elde etmek olan bu bağımlılar “Bok Bezi Çetesi”ni kurmuşlardır. rnrnAachi ve Ssipak, sokaklarda başarılı olmak için meybuz çalıp satan kendi çapında iki dolandırıcıdır. Aachi ve Ssipak, kendisine tüm Bok Bezi Çetesi üyelerindeki anal çiplerin yerleştirildiği, her tuvalete gittiğinde düzinelerce meybuz üreten güzel bir kadınla karşılaşırlar ve köşeyi dönerler. Hem hükümet hem de Bok Bezi Çetesi peşlerindeyken, bu ikili yeni buldukları zenginliklerini korumak için mücadele eder.

Yorum Yap