Anime Bilgi: Aishen Qiaokeli-ing… 2. Sezon

0 14

Anime Bilgileri:

Anime, Japonya da yaygın olarak kullanılan Japon sanatıyla çizilmiş her tür ve kategoriden uzun ve kısa animasyon serilere verilen isimdir. Anime kelimesi Animasyon kelimesinden gelmektedir. Genellikle mangalardan uyarlanır ama novel ve oyunlar dahil pek çok kaynaktan türetilebilir.

Popüler adı dışında çeviri ya da reklam amacıyla Japon ve diğer ülkelerde Cupid’s Chocolates 2nd Season, Aishen Qiaokeli Jinxingshi 2nd Season isimi/isimleri ile anılır. Popüler seriler birden fazla ismi ile tanınabilir.

Buna rağmen Japonya tanıtımlarında kullanılan ismi (ki bu değişiklik genellikle Japonların alfabe çokluğu ve farklılığından kaynaklanır) 爱神巧克力ING… 2期 şeklindedir.

En başta dediğimiz gibi Animeleri diğer türlerden ayıran şey kategori zenginliğidir. Bu seri ise Romantizm, Okul, Harem, Komedi, türlerinde yayınlanmaktadır. Bazı serilere bir kategori eklenmese bile o seriden öğeler içerebilir. Örneğin Askeri bir seri aynı zamanda Romantizm’de içerir ama yoğunluk çok yoksa kategoride listelenmeyebilir.

Anime bölüm sayısı 15 / 15 bölümdür.

21 Aralık 2017, Perşembe tarihinde öncelikle Japonya da olmak üzere yayınlanmaya başlamıştır.

Bazı animeler şiddet, argo ya da cinsellikten dolayı genel kitleye hitap etmeyebiliyor. Serimiz ise PG-13 – 13 Yaş üstü olarak işaretlenmiş ve bu şekilde dağıtılmaya başlanmıştır.

Animenin yapımını Tencent Animation & Comics, bilibili studyo(ları) üstlenmiştir.

Yapım haklarına sahip olan studyo(lar) ise G.CMay Animation & Film studyosudur.

Animenin bir bölümlük süresi 19 dakika olacak şekilde ayarlanmıştır.

Anime Konusu:

“Aishen Qiaokeli-ing animesinin 2. sezonudur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.