Anime Bilgi: Can Ci Pin: Fangzhu Xingkong

Anime Bilgi: Can Ci Pin: Fangzhu Xingkong
0

Anime Bilgileri:

Anime, Japonya da yaygın olarak kullanılan Japon sanatıyla çizilmiş her tür ve kategoriden uzun ve kısa animasyon serilere verilen isimdir. Anime kelimesi Animasyon kelimesinden gelmektedir. Genellikle mangalardan uyarlanır ama novel ve oyunlar dahil pek çok kaynaktan türetilebilir.

The Defective, kategori olarak ONA şeklinde sınıflandırılmış bir animedir.

Animeler genellikle duyurulduğu isim ile yani popüler olan ismi ile anılır. The Defective bu animenin genel olarak seyircilerce bilinen adıdır.

Buna rağmen Japonya tanıtımlarında kullanılan ismi (ki bu değişiklik genellikle Japonların alfabe çokluğu ve farklılığından kaynaklanır) 残次品·放逐星空 şeklindedir.

En başta dediğimiz gibi Animeleri diğer türlerden ayıran şey kategori zenginliğidir. Bu seri ise Aksiyon, Bilim Kurgu, türlerinde yayınlanmaktadır. Bazı serilere bir kategori eklenmese bile o seriden öğeler içerebilir. Örneğin Askeri bir seri aynı zamanda Romantizm’de içerir ama yoğunluk çok yoksa kategoride listelenmeyebilir.

Anime bölüm sayısı 7 / 16 bölümdür.

30 Temmuz 2021, Cuma tarihinde öncelikle Japonya da olmak üzere yayınlanmaya başlamıştır.

Animenin yapımını bilibili studyo(ları) üstlenmiştir.

Yapım haklarına sahip olan studyo(lar) ise Coastline Animation Studio studyosudur.

Animenin bir bölümlük süresi 18 dakika olacak şekilde ayarlanmıştır.

Anime Konusu:

“Sekizinci Galaksi’den bir yenilikçi olan Lu Bixing, B4 olarak adlandırılan gangstere aşık olduğunda, sevimli muffininin Gümüş Hisar’ın komutanı, General Lin Jingheng olduğunu bilmiyordu. Onlar birbirini daha çok tanıdıkça dünya çarpıcı bir şekilde değişmişti: Yıldızlararası korsanlar Yıldızlararası Birlik’i işgal etmişti. Aden hakkındaki nahoş sırlar açığa çıkmıştı. Lu Bixing’in soyağacının inanılmaz derecede gizemli olduğu fark edilmişti.rnrnAncak çevrelerindeki dünya ne kadar olağandışı olursa olsun, tek istedikleri birbirleriydi.rnrnTek cümleyle gizli anlaşmalar ve cinayetler, beyefendiler ve caniler, aşk ve nefret hakkında bir hikaye.

Sen ne düşünüyorsun?