1. Ana Sayfa
  2. Anime

Anime Bilgi: Chuubyou Gekihatsu Boy

Anime Bilgi: Chuubyou Gekihatsu Boy
0

Anime Bilgileri:

Anime, Japonya da yaygın olarak kullanılan Japon sanatıyla çizilmiş her tür ve kategoriden uzun ve kısa animasyon serilere verilen isimdir. Anime kelimesi Animasyon kelimesinden gelmektedir. Genellikle mangalardan uyarlanır ama novel ve oyunlar dahil pek çok kaynaktan türetilebilir.

Outburst Dreamer Boys, kategori olarak TV şeklinde sınıflandırılmış bir animedir.

Animeler genellikle duyurulduğu isim ile yani popüler olan ismi ile anılır. Outburst Dreamer Boys bu animenin genel olarak seyircilerce bilinen adıdır.

Popüler adı dışında çeviri ya da reklam amacıyla Japon ve diğer ülkelerde Juubyou Gekikatsu Boy, Young Disease Outburst Boy isimi/isimleri ile anılır. Popüler seriler birden fazla ismi ile tanınabilir.

Buna rağmen Japonya tanıtımlarında kullanılan ismi (ki bu değişiklik genellikle Japonların alfabe çokluğu ve farklılığından kaynaklanır) 厨病激発ボーイ şeklindedir.

En başta dediğimiz gibi Animeleri diğer türlerden ayıran şey kategori zenginliğidir. Bu seri ise Okul, Komedi, türlerinde yayınlanmaktadır. Bazı serilere bir kategori eklenmese bile o seriden öğeler içerebilir. Örneğin Askeri bir seri aynı zamanda Romantizm’de içerir ama yoğunluk çok yoksa kategoride listelenmeyebilir.

Anime bölüm sayısı 11 / 11 bölümdür.

04 Ekim 2019, Cuma tarihinde öncelikle Japonya da olmak üzere yayınlanmaya başlamıştır.

Bazı animeler şiddet, argo ya da cinsellikten dolayı genel kitleye hitap etmeyebiliyor. Serimiz ise PG-13 – 13 Yaş üstü olarak işaretlenmiş ve bu şekilde dağıtılmaya başlanmıştır.

Animenin yapımını Ai Addiction, Lantis studyo(ları) üstlenmiştir.

Yapım haklarına sahip olan studyo(lar) ise Studio Deen studyosudur.

Animenin bir bölümlük süresi 23 dakika olacak şekilde ayarlanmıştır.

Anime Konusu:

“Mizuki Hijiri başka bir okula nakil edilince, tek istediği normal bir okul hayatıydı, fakat rezil Kahramanlar Kulübü ile tanışınca işler öyle hiç de öyle olmadı. Tüm üyeleri erkek ve çeşitli chuunibyou’lardan muzdaripti. Yamato Noda erdemli bir kahraman, atletik yeteneklerini kullanarak asil kahramanlıklar sergiliyor ve diğerlerini korurken; Kazuhiro Nakamura kendisinin “Touga Ryushoin”’in reenkarnasyonu olduğunu, ve bir şeytan ve meleğin yasak aşkından geldiğini iddia ediyor; Tomoki Takashima, 2D anime kızı Sora’ya aşık olan tatlı bir otaku; ve Rei Tsukumo komplocu rolü oynuyor ve gizlice ipleri elinde tutuyor.n Kahramanlar Kulübünün en yeni üyesi olmaya sürüklenen Hijiri, arzuladığı normalliği elde edemiyor. Ama yine de, çeşitli garipliklere rağmen, hepsi hakiki bir arkadaşlık bağına sahip; Hijiri’nin hayatı ancak bu görkemlilik kuruntusuna katıldığında daha heyecan verici olabilir!

İlginizi Çekebilir

Sen ne düşünüyorsun?