1. Ana Sayfa
  2. Anime

Anime Bilgi: Code:Realize – Sousei no Himegimi – Set a Thief to Catch a Thief

Anime Bilgi: Code:Realize – Sousei no Himegimi – Set a Thief to Catch a Thief
0

Anime Bilgileri:

Anime, Japonya da yaygın olarak kullanılan Japon sanatıyla çizilmiş her tür ve kategoriden uzun ve kısa animasyon serilere verilen isimdir. Anime kelimesi Animasyon kelimesinden gelmektedir. Genellikle mangalardan uyarlanır ama novel ve oyunlar dahil pek çok kaynaktan türetilebilir.

Code:Realize ~Guardian of Rebirth~ OVA, Code:Realize ~Guardian of Rebirth~ Chapter 13: Set a thief to catch a thief, kategori olarak OVA şeklinde sınıflandırılmış bir animedir.

Animeler genellikle duyurulduğu isim ile yani popüler olan ismi ile anılır. Code:Realize ~Guardian of Rebirth~ OVA, Code:Realize ~Guardian of Rebirth~ Chapter 13: Set a thief to catch a thief bu animenin genel olarak seyircilerce bilinen adıdır.

Popüler adı dışında çeviri ya da reklam amacıyla Japon ve diğer ülkelerde Code:Realize – Sousei no Himegimi: Chapter 13 isimi/isimleri ile anılır. Popüler seriler birden fazla ismi ile tanınabilir.

Buna rağmen Japonya tanıtımlarında kullanılan ismi (ki bu değişiklik genellikle Japonların alfabe çokluğu ve farklılığından kaynaklanır) Code:Realize ~創世の姫君~ şeklindedir.

En başta dediğimiz gibi Animeleri diğer türlerden ayıran şey kategori zenginliğidir. Bu seri ise Fantastik, Tarihi, Romantizm, Askeri, Josei, türlerinde yayınlanmaktadır. Bazı serilere bir kategori eklenmese bile o seriden öğeler içerebilir. Örneğin Askeri bir seri aynı zamanda Romantizm’de içerir ama yoğunluk çok yoksa kategoride listelenmeyebilir.

Anime bölüm sayısı 1 / 1 bölümdür.

17 Mayıs 2018, Perşembe tarihinde öncelikle Japonya da olmak üzere yayınlanmaya başlamıştır.

Bazı animeler şiddet, argo ya da cinsellikten dolayı genel kitleye hitap etmeyebiliyor. Serimiz ise PG-13 – 13 Yaş üstü olarak işaretlenmiş ve bu şekilde dağıtılmaya başlanmıştır.

Yapım haklarına sahip olan studyo(lar) ise M.S.C studyosudur.

Animenin bir bölümlük süresi 24 dakika olacak şekilde ayarlanmıştır.

Anime Konusu:

“Code:Realize – Sousei no Himegimi’nin OVA bölümüdür.

Sen ne düşünüyorsun?