Yurl.Net
Popüler Kültür Gönderileri

Anime Bilgi: Deep Insanity: The Lost Child

0

Anime Bilgileri:

Anime, Japonya da yaygın olarak kullanılan Japon sanatıyla çizilmiş her tür ve kategoriden uzun ve kısa animasyon serilere verilen isimdir. Anime kelimesi Animasyon kelimesinden gelmektedir. Genellikle mangalardan uyarlanır ama novel ve oyunlar dahil pek çok kaynaktan türetilebilir.

Buna rağmen Japonya tanıtımlarında kullanılan ismi (ki bu değişiklik genellikle Japonların alfabe çokluğu ve farklılığından kaynaklanır) Deep Insanity THE LOST CHILD şeklindedir.

En başta dediğimiz gibi Animeleri diğer türlerden ayıran şey kategori zenginliğidir. Bu seri ise Bilim Kurgu, türlerinde yayınlanmaktadır. Bazı serilere bir kategori eklenmese bile o seriden öğeler içerebilir. Örneğin Askeri bir seri aynı zamanda Romantizm’de içerir ama yoğunluk çok yoksa kategoride listelenmeyebilir.

Anime bölüm sayısı 5 / ? bölümdür.

13 Ekim 2021, Çarşamba tarihinde öncelikle Japonya da olmak üzere yayınlanmaya başlamıştır.

Animenin yapımını Bit grooove promotion, Square Enix studyo(ları) üstlenmiştir.

Yapım haklarına sahip olan studyo(lar) ise SILVER LINK. studyosudur.

Anime Konusu:

“Delilik ve uyanılmayan uyku, Randolph Sendromu. rnAntarktika’da bulunan dev yeraltı dünyası Sığınak’ın neden olduğu bu yeni hastalık, insanlığa doğru yavaşta olsa istikrarlı bir şekilde yaklaşıyor. Dünyadan ve bilinmeyen yerlerden gelen farklı garip yaratıklarında olduğu bu yerde insanlar zenginleşmek, birlikler kurabilmek ve kendi tutkuları için gizemli yeni dünyanın derinliklerine inerek hayatları üzerine kumar oynamaya başlamışlardır.rnBurada tek başına duran ve kalbinde bir dilek barındıran genç karakterimiz, Sığınak’ın cephe tarafına doğru akın etmeye çalışır.

yorum Yap