Yurl.Net
Popüler Kültür Gönderileri

Anime Bilgi: Gift: Eternal Rainbow – Ki no Saka Ryokan Kiki Ippatsu!!

0

Anime Bilgileri:

Anime, Japonya da yaygın olarak kullanılan Japon sanatıyla çizilmiş her tür ve kategoriden uzun ve kısa animasyon serilere verilen isimdir. Anime kelimesi Animasyon kelimesinden gelmektedir. Genellikle mangalardan uyarlanır ama novel ve oyunlar dahil pek çok kaynaktan türetilebilir.

Popüler adı dışında çeviri ya da reklam amacıyla Japon ve diğer ülkelerde Gift: Eternal Rainbow Special, Gift Eternal Rainbow: Another Gift! – Crisis at the Konosaka Inn!! isimi/isimleri ile anılır. Popüler seriler birden fazla ismi ile tanınabilir.

Buna rağmen Japonya tanıtımlarında kullanılan ismi (ki bu değişiklik genellikle Japonların alfabe çokluğu ve farklılığından kaynaklanır) ギフト~eternal rainbow~ 木之坂旅館 危機一髪!! şeklindedir.

En başta dediğimiz gibi Animeleri diğer türlerden ayıran şey kategori zenginliğidir. Bu seri ise Büyü, Romantizm, Harem, Komedi, Ecchi, türlerinde yayınlanmaktadır. Bazı serilere bir kategori eklenmese bile o seriden öğeler içerebilir. Örneğin Askeri bir seri aynı zamanda Romantizm’de içerir ama yoğunluk çok yoksa kategoride listelenmeyebilir.

Anime bölüm sayısı 1 / 1 bölümdür.

22 Haziran 2007, Cuma tarihinde öncelikle Japonya da olmak üzere yayınlanmaya başlamıştır.

Bazı animeler şiddet, argo ya da cinsellikten dolayı genel kitleye hitap etmeyebiliyor. Serimiz ise PG-13 – 13 Yaş üstü olarak işaretlenmiş ve bu şekilde dağıtılmaya başlanmıştır.

Yapım haklarına sahip olan studyo(lar) ise OLM studyosudur.

Animenin bir bölümlük süresi 23 dakika olacak şekilde ayarlanmıştır.

Anime Konusu:

“Haruhiko, Riko, Yukari, Chisa and Rinka, Kirino’nun ailesinin hanını, azılı rakibi Hotel Moonstone nedeniyle iflastan kurtarmaya yardım etmeye çalışıyor.nnSonuç olarak, Konosaka Hanı’nın müşterileri çekmesine yardımcı olmak için birinci sınıf mutfağı yaratmanın en iyi yol olduğuna karar verirler. Ancak, birinci sınıf mutfağı yaratma sürecinde Yukari, Chisa ve Rinka, gizemli Haruhiko’ya karşı yıkıcı duygular geliştirir ve onun için birbirleri ile ansızın bir rekabete girerler. Ne yazık ki, Haruhiko için bu harem hem cennet hem de cehennem karışımıdır.

yorum Yap