1 Dolar 10 TL Oldu (12.11.2021)

1 Dolar 10 TL Oldu (12.11.2021)
1 dolar 10 tl
2

Dolar Nereden Çıktı?

Uzun bir süredir Teknoloji, Eğlence ve Bilgi konulu içerikler yazan Yurl.Net olarak bu gün ekonomi temelli bir içerik hazırlamaya karar verdik. Bunun iki sebebi var birincisi arada bazı şeyleri geleceğe hatıra kalması amacıyla kaydediyoruz örneğin sitemizin XX tarihinde nasıl göründüğü?

BKZ: Yurl.Net Nasıl Görünüyordu?

Bu gün gün ise doları muhtemelen son kez tek basamaklı bir rakam olarak gördüğümüz günün kaydını tutmaya karar verdik. Uzun zamandır ülkemiz ekonomik anlamda bir gerileme yaşamaktaydı. Tabi bunun küresel ve politik sebepleri de var ama o konuya girmeyeceğiz çünkü amacımız bu değil.

1 Dolar Kaç TL Oldu?

12.11.2021 DolarVeLira

Bu gün ise 12.11.2021 – Cuma gününde dolar hem en son zirvelerinden birisini gördü hem de tek basamaklı değeri aşmış oldu. Bu cümlede aynı anda bir yanılma arzusu olduğunu da bilmenizi rica ediyorum çünkü gerçekten geri 1-2 TL olduğu dönemleri görmek istiyoruz.

Bu veriyi Google’nin hızlı borsa takip ekranından aldığımızı söyleyerek onlarında Morginstar isimli kaynaktan aldığını hatırlatalım. Kısacası küçük değişimler olabilir onlara takılmayın.

Son güncel değere BURADAN bakabilirsiniz.

Yanılıyor olmak dileği ile…

12.11.2021 – Cuma

Argonaut

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar (2)

  1. “Dolar dolsa ne olur dolmasa ne olur ? Ekmeği dolarlamı alıyorsun kardeşim” diyenleri duyar gibiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir