Naoufumi Iwatani Kimdir?

Naoufumi Iwatani Kimdir?
Naoufumi Iwatani
0

Naoufumi Iwatani, Tate no Yuusha no Nariagari / The Rising Of The Shield Hero isimli Manga uyarlaması Japon Animesinin ana karakteri ve kalkan kahramanıdır. Kütüphanede açtığı bir kitap aracılığıyla paralel bir evrene gitmiştir. Kendisi gibi farklı çağırılan diğer 3 kahraman ile birlikte çağırıldıkları dünyayı kurtarmak için mücadeleye girmiştir.

Naofumi, 4 ana kahraman arasından savunması en iyi kahramandır ama krallık arasında kötü bir üne sahiptir, saldırı yapmadığından ve hiç savaş deneyimi olmadığından hem halk hem de diğer kahramanlar arasında en zayıf kahraman olarak belirlenir.

Kral kahramanlar daha yeni oldukları için kendi seçtiği savaşçıları kahramanlar ile 4 takıma ayırmak ister, kralın seçtiği kişilerin hepsi kalkan kahramanı dışında diğer kahramanlar ile takım olur, Naofumi tek kaldığı için kralı kızı Malty S Melromarc onun takımına girer. Malty iftira ile Naofumi’nin dışlanmasına sebep olur. Naofumi yeni çıktığı yolculukta yarı insanlar ve küçük prenses ile takım olarak en güçlü kahraman olmayı başarır.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar (0)

  1. Aga finalde Raphralia’yı öpmeyecekti. Gözümden düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir