Anime Bilgi: Showtime!: Uta no Oneesan datte Shitai

6 okunma — 21 Kasım 2021 10:59
avatar

volkan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Anime Bilgileri:

Anime, Japonya da yaygın olarak kullanılan Japon sanatıyla çizilmiş her tür ve kategoriden uzun ve kısa animasyon serilere verilen isimdir. Anime kelimesi Animasyon kelimesinden gelmektedir. Genellikle mangalardan uyarlanır ama novel ve oyunlar dahil pek çok kaynaktan türetilebilir.

Buna rağmen Japonya tanıtımlarında kullanılan ismi (ki bu değişiklik genellikle Japonların alfabe çokluğu ve farklılığından kaynaklanır) しょうたいむ!~歌のお姉さんだってしたい şeklindedir.

En başta dediğimiz gibi Animeleri diğer türlerden ayıran şey kategori zenginliğidir. Bu seri ise Yaşamdan Kesitler, türlerinde yayınlanmaktadır. Bazı serilere bir kategori eklenmese bile o seriden öğeler içerebilir. Örneğin Askeri bir seri aynı zamanda Romantizm’de içerir ama yoğunluk çok yoksa kategoride listelenmeyebilir.

Anime bölüm sayısı 2 / ? bölümdür.

04 Ekim 2021, Pazartesi tarihinde öncelikle Japonya da olmak üzere yayınlanmaya başlamıştır.

Bazı animeler şiddet, argo ya da cinsellikten dolayı genel kitleye hitap etmeyebiliyor. Serimiz ise R+ – Hafif Çıplaklık olarak işaretlenmiş ve bu şekilde dağıtılmaya başlanmıştır.

Animenin yapımını Studio Mausu, Suiseisha studyo(ları) üstlenmiştir.

Yapım haklarına sahip olan studyo(lar) ise Rabbit Gate studyosudur.

Animenin bir bölümlük süresi 5 dakika olacak şekilde ayarlanmıştır.

Anime Konusu:

“Çocuklara yönelik idollük yapan Minami özel hayatında yalnızdır. İşi gereği aşk ilişkileri ve skandallar yaşaması da yasaktır. Şoci Fucimoto resimli kitap yazarı olmayı isteyen dul bir babadır. Kızı Kana-çan ise annesinin ölümüyle hissettiği yalnızlığını Haydi Ablayla Şarkı Söyleyelim programıyla unutabilmiştir. Restoranda karşılaşan Minami ve Şoci birbirlerine geçmişlerinden bahsedelerler ve ilişkileri farklı bir seviyeye varır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.