Anime Bilgi: Try Knights

6 okunma — 21 Kasım 2021 18:54
avatar

volkan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Anime Bilgileri:

Anime, Japonya da yaygın olarak kullanılan Japon sanatıyla çizilmiş her tür ve kategoriden uzun ve kısa animasyon serilere verilen isimdir. Anime kelimesi Animasyon kelimesinden gelmektedir. Genellikle mangalardan uyarlanır ama novel ve oyunlar dahil pek çok kaynaktan türetilebilir.

Buna rağmen Japonya tanıtımlarında kullanılan ismi (ki bu değişiklik genellikle Japonların alfabe çokluğu ve farklılığından kaynaklanır) トライナイツ şeklindedir.

En başta dediğimiz gibi Animeleri diğer türlerden ayıran şey kategori zenginliğidir. Bu seri ise Okul, Spor, Josei, türlerinde yayınlanmaktadır. Bazı serilere bir kategori eklenmese bile o seriden öğeler içerebilir. Örneğin Askeri bir seri aynı zamanda Romantizm’de içerir ama yoğunluk çok yoksa kategoride listelenmeyebilir.

Anime bölüm sayısı 2 / 12 bölümdür.

31 Temmuz 2019, Çarşamba tarihinde öncelikle Japonya da olmak üzere yayınlanmaya başlamıştır.

Animenin yapımını Nippon Television Network studyo(ları) üstlenmiştir.

Yapım haklarına sahip olan studyo(lar) ise Gonzo, Seven studyosudur.

Animenin bir bölümlük süresi 22 dakika olacak şekilde ayarlanmıştır.

Anime Konusu:

“Haruma Riku görünüşte geleceği olmadan liseye başlar. İnsanların toprak üzerinde tıpkı bir canavar gibi oynadığını, herkesin yüksekten zıplayıp, hızlı koştuğunu. Her biri elinden gelenin en iyisini yapmaya karar veren kişiler olarak görür. Orada, Kariya Akira’nın Rugby oynadığını görür, bu spor bir zamanlar aşırı tutkulu olduğu ancak fiziğinden ötürü bıraktığı bir spordu. Kariya Akira kabaca koşarken, Riku hiç düşünmeden ona bir tavsiye verir. Ondan sonra, Riku’nun yitip gitmekte olan tutkusunu alevlendiriyor ve geleceği aydınlanmaya başlıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.