1. Ana Sayfa
  2. Anime

Naoki Serizawa Yeni Seiheki Club Mangsını Piyasaya Sürüyor

Naoki Serizawa Yeni Seiheki Club Mangsını Piyasaya Sürüyor
2

Impress’in CoMax çevrimiçi manga sitesinin resmi Twitter hesabı Çarşamba günü, Naoki Serizawa ve Akitsugu Mizumoto‘nun aynı gün hizmette Seiheki Club (Propensity Club) adlı yeni bir manga başlattığını açıkladı. Manga, bölümlere göre çevrimiçi olarak seri hale getirilecek ve Amazon’da da yayınlanacak. Serizawa mangayı yazarken Mizumoto çizimini yapıyor.

Manga, sürekli insanların ifadelerini okumaya çalışarak bir hayat yaşayarak dudak okumayı öğrenen sessiz ve mütevazı bir lise öğrencisi olan Kotarō Kageusu‘ya odaklanıyor. Hayattaki tek zevki, okulun yıldız kıdemli öğrenci konseyi başkanı Riko Hanazono’ya bakmaktır. Bir gün Riko, Kotarō ile konuşur ve ona cinsel fantezilerini açıklar.

Serizawa, 2003’te Saru Lock aksiyon komedi mangasını başlattı ve Kodansha, 2009’da 22. ve son derlenmiş cildi yayınladı. Seri, 2009’da bir canlı aksiyon film uyarlamasına ve canlı aksiyon televizyon uyarlamasına ilham verdi. Ekim 2018’de bir Saru Lock Reboot mangasını başlattı. Shonengahosha, manganın dördüncü cildini Kasım 2020’de yayınladı.

Kaynak: ANN

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. TR ye çevrilmesi yıllar sürebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir