1. Ana Sayfa
  2. Anime

Akira Hiramoto’nun Prison School Mangası Önümüzdeki Sene Çıkıyor

Akira Hiramoto’nun Prison School Mangası Önümüzdeki Sene Çıkıyor
2

Kodansha’s Monthly Shonen Magazine’in Ocak 2022 sayısında Pazartesi günü manganın yaratıcısı Akira Hiramoto’nun Mart 2022’de dergide henüz isimsiz yeni bir manga yayınlayacağını açıkladı. Dergi mangayı “geleneksel bir romantik komedi” olarak takdim etti.

Hiramoto en son RaW Hero mangasını (sağda) Ağustos 2020’de sonlandırdı. Hiramoto mangayı Eylül 2018’de Kodansha’s Evening dergisinde başlattı. Kodansha manganın altıncı ve son derlenmiş kitap cildini Eylül 2020’de yayınladı. Yen Press mangayı İngilizce olarak yayınlıyor ve 27 Temmuz’da beşinci cildi yayınladı.

Hiramoto ayrıca Me and the Devil Blues mangasını da çizdi. Manga 2004’te piyasaya sürüldü, ancak birkaç bölüm daha yayınlamadan önce 2008’den 2015’e kadar bir ara verdi. Manganın beşinci cildi 2015’te yayınlandı. Del Rey bir zamanlar seriyi İngilizce olarak lisansladı ve yayınladı.

Hiramoto, Prison School‘u Şubat 2011’de Kodansha’s Young Magazine’de başlattı ve Aralık 2017’de sonlandırdı. Manga bir televizyon animesine ve bir canlı aksiyon dizisine ilham verdi ve Funimation her iki uyarlamayı da akış ve ev videosu yoluyla Kuzey Amerika’da yayınladı.

Kaynak: ANN

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar (2)

  1. birinci daha iyi ikinci uydurma gibi olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir