1. Ana Sayfa
  2. Anime

(Alternatif Hikaye) Kimetsu No Yaiba

(Alternatif Hikaye) Kimetsu No Yaiba
0

Not: Bu hikaye resmi bir şey değildir. Fan tasarımı bir kurgudur. Okurken ona göre okuyup yorum yaparken ona göre yapın.

Kimetsu No Yaiba İçin Alternatif Fan Hikayesi

Hikayemiz 1 yıldır evli olan Tanjirou kamado ve Nezuko watanabe’nin hikayesini anlamaktadır.

Olay örgümüz ise Tanjirou’nun babasının ölümünün ardından eve bakmak içi Tanjirou ve karısı Nezuko’nun ailesinin yoğun ısrarları üzerine baba evine evine taşınması ile başlar.

Sebebi ise ailedeki en büyük kişi Tanjirou’dur ve Nezuko’nun bir ailesi yoktur, bu yüzden ikiside hiç sorun etmeden oraya taşınmaya karar verir.

Taşındıktan 2 yıl sonra Nezuko doğum yapar, bunun sevinci ile Tanjirou çok hevesle ve hızlıca ürettiği kömürleri satıp geri döndüğü sırada Nezuko’ya hediye alma hayalleri ile köye iner.

Tanjirou bir gün içerisinde bütün kömürleri satar çok kısa sürede bu kadar çok kömür satabildiği çok mutlu olan Tanjirou annesini, kardeşlerini ve karısı Nezuko’yu tekrar çok erken görebileceği çok şanslıdır, bu sırada ise çocuğu için kıyafetler alan Tanjirou neşe doludur.

Eve gideceği sırada ise gece olmuştur yolda koyulur, bu sırada bir Tanjirou’nun eski bir müşterisi onu evine davet eder ve onun bu gece evde kalıp sabah erken saate kalması için ikna eder.

Tanjirou yemeğini yer ardından yatmaya hazırlanırken müşterisi ona iblisler ile ilgili bir hikâye anlatır, bu hikaye Tanjirou’yu çok korkutur.

Çünkü hamile karısı Nezuko, annesi ve 4 kardeşine böyle canlıların saldırması düşüncesi bile onu dehşete düşürmüştür ama sonuçta bir hikayedir ve Tanjirou sabah erkenden kalkar eve döner ama bir gariplik vardır.

Tanjirou çok iyi koku alabildiği için normal şartlarda evden yükselen güzel yemek kokuları yerine korkunç bir koku alır, bu kan kokusudur.

Tanjirou koşarak eve doğru gider ve kapıyı açar, ailesi katledilmiştir, Nezuko ise daha 3 günlük olan bebeğini kucağında tutarak bayılmıştır.

Tanjirou hızlıca Nezuko’yu ve bebeğini alarak yola koyulur, uçurumun dibinde olan bir yoldan geçmek zorundadırlar, geçtikleri sırada ise Nezuko kendine yavaş yavaş geliyordur ve bu sırada ise bebek ağlıyordur, en azından Tanjirou öyle sanıyordur.

Bebek Tanjirou’nun dikkatini dağıtır, tepeden düşereler, havada bebeğini yakalayan Nezuko’yu ise Tanjirou yakar güvenli bir şekilde yere düşer Nezuko ve bebeği.

Tanjirou ise 10 dakika boyunca baygın kalmıştır, uyandığında ise Nezuko’nun bir köşede tepeden düştüğü sırada ölmüş bebeğine sarıldığını görür.

Tanjirou daha olayın şokunu atlatamadan Nezuko Tanjirou’yu tanıyamaz ve bir anda Nezuko canlı sandığı bebeğini korumak için Tanjirou’ya saldırmaya başlar.

Tanrjirou Nezuko’yu sakinleştirmek için bağırır ve Nezuko ağızında Tanjirou’nun baltasının sapı ile ağlamaya başlar.

Nezuko bebeğinin, ailesinin ölümünün şoku ile sadece ağlar, çünkü ağlamaktan başka bir şey elinden gelmiyordur.

Bu sırada ise yanlarına iblis avcısı Giyuu gelir ve Nezuko’yu tam keseceği sırada Tanjirou Nezuko’yu kurtarır ve Tanjirou Giyuu’yu Nezuko’nun hiç insan yemediğine ikna etmek saatler önce ölmüş bebeğinin hiç yememiştir.

Yani taze et için fırsatı olan bir iblis eti reddetmiştir ve bu ilk defa olan bir şeydir, Giyuu bunu görünce iblislerin düzelebileceğine inanmaya başlar.

Ardından Giyuu Tanjirou’yu kendi eğitmenine yönlendirir ve onlara dikkatli olmaları gerektiğini söyler.

Tanjirou ise ustaya gitmeden önce ailesinin evine tekrar dönen ve Tanjirou ailesini gömer, sıra bebeğine geldiğinde ise elleri titriyordur istemsiz bir şekilde ağlıyordur.

Nezuko, Tanjirou’yu sakinleşir ve beraber bebeklerini gömerler, ardından yolculuğumuz başlar.

Meraklısına Kimetsu No Yaiba Kaynakları

  1. Kimetsu No Yaiba
  2. Nezuko Kamado
  3. Tanjirou Kamado

İlginizi Çekebilir

Sen ne düşünüyorsun?