1. Ana Sayfa
  2. Anime

DIGIMON CON YouTube’da Yayınlayacak

DIGIMON CON YouTube’da Yayınlayacak
0

Bandai, 26 Şubat 2022’de Dünyanın Her Yerindeki Digimon Hayranları için “DIGIMON CON”u YouTube’da Yayınlayacak.

Bandai, 27 Şubat 2022 (JST) saat 10:00’dan 26 Şubat 2022 (PST) / 20:00’a kadar resmi YouTube kanalında tüm dünyadaki Digimon hayranları için çevrimiçi bir “DIGIMON CON” etkinliği düzenleyecek: 00 26 Şubat 2022 (EST). Etkinlik hem İngilizce hem de Japonca olarak yayınlanacak (İçeriğin bir kısmı İngilizce ve Japonca sürümler arasında değişiklik gösterecektir).

Etkinliğin İngilizce web sitesi amacını şu şekilde açıklıyor: “DIGIMON CON’un ilk yinelemesi, tüm dünyada Digimon’u seven insanların eğlenmesi için geniş bir içerik yelpazesi sunarak, Digimon’un her şeyinin bir kutlaması olmayı amaçlamaktadır.” Katılım ücreti ücretsizdir.

digimon

İçerik:

  • Digimon anime özel planlama bölümü
  • Digimon serisi oyun bilgisi bölümü
  • Digimon Vital Bilezik Serisi yeni bilgiler ve uygulamayla ilgili özel planlama bölümü
  • Digimon İllüstrasyon Yarışması ön seçim sonuçlarının duyurulması
  • Şarkıcı Ayumi Miyazaki’den özel canlı performans

Ayrıca, “Digimon İllüstrasyon Yarışması” 17 Aralık 2021’den 7 Şubat 2022’ye (JST) kadar Japonya ve ABD’de eş zamanlı olarak düzenlenecek. Büyük Ödül kazananı 300.000 yen (2.640 USD) para ödülü alacak.

Tema “Digimon’un havalı veya sevimli sahneleri”. Lütfen aşağıdaki sekiz Digimon’dan birini seçin ve her Digimon’dan havalı veya sevimli bir sahne çizin. 1. elemeyi geçen eserler (yaklaşık 30-50 eser) DIGIMON CON. Bu yarışma ve başvuru yönergeleri hakkında daha fazla bilgi için özel web sitesini ziyaret edin . 

digimon karakter

Kaynak: Crunchyroll

İlginizi Çekebilir

Sen ne düşünüyorsun?