Yurl.Net
Popüler Kültür Gönderileri

Police in a Pod Opening’i Şimdiden Yayınlandı

0

Police in a Pod, 5 Ocak’ta bir Pod TV anime dizisinde Polis’in başlamasından önce Kadokawa, yasanın uzun kolunu YouTube kanallarına erken getirdi ve gösteri yayınlanmaya başlamadan önce dizinin açılışını yayınladı. Açılış, anime başlamadan önce her hafta göreceğimiz animasyonun yanı sıra Riko Azuna’nın “Shiranakya” şarkısını söylemesinin müzikal hünerini içeriyor.

Police in a Pod Opening

Japonya’da, The Police in a Pod manga 17 cilt yayınladı ve Eylül ayında Japon TV’de biten bir canlı aksiyon TV dizisine ilham verdi. TV anime dizisinin 5 Ocak’ta saat 23:30’da AT-X’te başlaması planlanıyor. Kodansha, diziyi İngilizce olarak yayınladı ve dokuzuncu cildin 8 Şubat’ta yayınlanması planlanıyor. İlk cildi şöyle tanımlıyorlar:

Kadın polis memuru Kawai, o kadar da ilgisiz olduğu bir kariyere sahipti ve kaydını teslim etmek üzereyken, düşünülemez bir şey olduğunda – karakolunun yeni, kadın müdürüyle tanıştı! Ve bu muhteşem rol modelle biraz zaman geçirdikten sonra Kawai, belki de subay olmayı tam olarak bitirmediğini fark eder.

Kayanak: Crunchyroll

yorum Yap