ToniKawa’nın Tsukasa’sından Kış Kutlaması

ToniKawa’nın Tsukasa’sından Kış Kutlaması
2

Yeni yıl, yeni ay, yeni bir TONIKAWA: Sizin için Ayın Ötesinde görseli , Tsukasa’yı sezonluk bir elbise içinde mevsimlik bir şey yapıyor. Bu ay, Japonya’da hatsumode olarak bilinen, yılın ilk ziyareti gibi görünen bir tapınakta dua ederken muhteşem bir kış kimonosu giyen sağlıklı romantik komedi dizisinin kahramanı var .

46aa28973a2963d6431e46eb7a00b1871642217176 main

Bu görsel, sonbahar için kırmızı yapraklar görseli, plajda Tsukasa’nın yaz görseli, Noel Baba kostümü içinde Tsukasa ve çok daha fazlası dahil olmak üzere Tsukasa’yı çeşitli farklı ortamlarda gören aylık yayının bir parçasıdır. Hepsi animenin resmi web sitesinde görüntülenebilir .

Ekim-Aralık 2020 arasında Japonya’da yayınlanan TONIKAWA: Over the Moon for You TV anime dizisi ve OVA, Kenjiro Hata’nın aynı adlı mangasını uyarlıyor ve Crunchyroll’da yayınlanabiliyor . Crunchyroll, sevimli diziyi şöyle tanımlıyor:

Nasa Yuzaki, gizemli Tsukasa ile karşılaştıktan sonra ilk görüşte aşık olur. Nasa duygularını içtenlikle itiraf ettiğinde, “Seninle çıkarım, ama sadece evliysek” diye yanıtlıyor. Nasa ve Tsukasa’nın sevimli ve değerli yeni evli aşk hayatı başlamak üzere!

TONIKAWA: Over the Moon for You’nun ikinci sezonunun ve “yeni bölümün” ne zaman yayınlanacağı şu anda bilinmiyor, ancak ikinci sezon Japonya’da yayınlanırken Crunchyroll’da yayınlanacak.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar (2)

  1. tsukasa ölümsüz mü cidden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir