Shikimori’s Not Just a Cutie Animesi Fragmanı Yayınlandı

2 416

Shikomori’nin Not Just a Cutie animesinin resmi web sitesi, 9 Nisan’da vizyona girmesi planlanan animenin yeni sürümü için yepyeni bir fragman yayınladı.

Japonca adı ile Kawaii dake ja Nai Shikimori-san olarak adlandırılan anime uzun zamandır manga okuyucularının ilgi odağı haline gelmişti. Geçen seneden beri animesinin yapılacağı söylenen ve ara ara studyo tarafından görsel ve materyal yayınlanan anime sonunda yayına hazır.

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san, animesi romantizm, komedi ve yaşamdan kesitler türlerinde öne çıkmaktadır. Mati ve Keigo isimi yazarlar tarafından yazılmış bir Japon animesidir.

Fragman:

Yayın Geçmişi:

Shikimori’s Not Just a Cutie TV animesi Ryota Itoh tarafından yönetiliyor ve animasyon prodüksiyonu Doğa Kobo tarafından yapılıyor. Dizinin başlangıçta Japonya’da Asahi Broadcasting Corporation ve TV Asahi‘de 02 Nisan 2022’de yayınlanması planlanıyordu, ancak şimdi 09 Nisan 2022’de yayınlanmaya başlaması planlanıyor.

Keigo Maki‘nin orijinal Shikimori’s Not Just a Cutie mangası Kodansha’nın Manga Pocket dijital manga dergisinde serileştirildi ve İngilizce versiyonu Kodansha USA tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlandı.

Crunchyroll, Anime NYC’de dizinin Nisan ayında yayınlandığında Kuzey Amerika, Orta Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Okyanusya, Orta Doğu ve BDT’de yayınlanacağını duyurdu ve diziyi şöyle tanımlıyor:

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san Konusu:

Nihai “Gönüllü kız arkadaş” ortaya çıkıyor! Doğal olarak şanssız lise öğrencisi Izumi’nin kız arkadaşı, sınıf arkadaşı Shikimori’dir. Güzel bir gülümsemesi ve nazik bir kişiliği var ve Izumi ile birlikteyken her zaman mutlu görünüyor. O güzel, sevimli ve sevgi dolu bir kız arkadaş ama Izumi’nin başı belaya girdiğinde… süper havalı bir “Gönüllü kız arkadaşa!” dönüşüyor. Sevimli ve havalı Shikimori, Izumi ve onların iyi arkadaşlarının eğlenceli hayatları asla bitmez! Bu %1000 değerli romantik komedi şimdi başlıyor!

Yönetim Kadrosu:

 • Yönetmen: Ryota Ito ( (My Senpai Is Annoying )
 • Yardımcı Yönetmen: Shohei Yamanaka
 • Karakter Tasarımı: Ai Kikuchi
 • Seri Yönetimi: Yoshimi Narita
 • Animasyon Yöneticisi: Doga Kobo

Kapak Resmi:

Shikimori’s Not Just a Cutie Kapak Resmi

Kaynak: Crunchyroll

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorumlar
 1. Adem diyor

  Devamı nezaman gelicek Animenin

  1. Argonaut diyor

   Sakin ol daha 3 bölüm yayınandı. Bu bitince muhtemelen 12 bölüm daha yayınlarlar. Lakin kışı bulur.