1. Ana Sayfa
  2. Gündem ve Haber

Horizon Zero Dawn Maksimum Seviyeye Ulaşmanın En Hızlı Yolu Nedir?

Horizon Zero Dawn Maksimum Seviyeye Ulaşmanın En Hızlı Yolu Nedir?
0

Horizon Zero Dawn’s, çok şey kaçırmanıza gerek kalmayacak şekilde düzenlenmiştir, ancak daha hızlı seviye atlamak, oyunun avlanmasını çok daha eğlenceli hale getirecektir.

Horizon Forbidden West’in gelecek yılın başlarında çıkmasıyla birlikte , yeni gelenlerin önceki oyun olan Horizon Zero Dawn’ı oynaması için harika bir zaman , bu nedenle tüm hikayeden haberdarlar. Ancak, keşfedilecek böylesine genişleyen, tamamen gerçekleştirilmiş bir açık dünyayla, özellikle çok fazla tehlikeli makine dolaşımı varken, bu sürpriz vuruşun sunduğu her şeyi deneyimlemek biraz zaman alabilir. Bu nedenle, hiçbir zorluğun üstesinden gelinemeyecek kadar büyük olmaması için olabildiğince hızlı seviye atlamak her zaman iyi bir fikirdir.

Zero Dawn’ın temel oyununun maksimum 50 seviyesi vardır, ancak The Frozen Wilds DLC yüklendiğinde, seviye sınırı 60’a yükseltilir ve oyunun ömrünü önemli ölçüde artırır. Temel oyunda toplam 84 beceri puanı mevcuttur. Maksimum seviyeye ulaşılarak 50’ye kadar puan kazanılabilir ve görevler yoluyla 34 puan alınabilir. Frozen Wilds , oyuncular kuzeye yeni bölgeye gitmeye karar vermeden önce bile kazanılacak 14 ek beceri puanı ekler. Toplanan beceri puanları, beceri ağaçlarının kilidini açmak için kullanılabilir .

İlginizi Çekebilir

Sen ne düşünüyorsun?