1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

Ben 10 (Klasik) 3. Sezon 7. Bölüm Bölümde Neler Oldu?

Ben 10 (Klasik) 3. Sezon 7. Bölüm Bölümde Neler Oldu?
+ - 0Ben 10 Klasik:

Ben10, Cartoon Network kanalında 2005 ve 2008 yılları arasında yaınlanan bir çizgi filmdir. Toplamda 52 ana bölüm ve birkaç kısa bölümden oluşmaktadır. Ben 10 klasik serisi uzayılarına İlk 10 Uzaylı ve Yetenekleri içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Bölüm bilgisi ve Adı:

Klasik serinin 3. Sezon 7. Bölümüdür. Bu sezon 13 bölümden oluşmaktadır. Bölümün Adı: “Süper Uzaylı Kahraman Kafadar Maceraları”

Bölümde Neler Oldu?

Bir televizyon şovu ismi Süper Uzaylı Kahraman Kafadar Maceraları, modası geçmiş çizgi film versiyonu starları Dört Kol, Ateş Topu ve Yaban Köpek gösterilir, Ben buna kızar ve itibarını ister. Ayrıca, Ben’in eski favori şovu olan Kanguru Komando’nun yerini almıştır. Yalnızca bunun sonucunda Ben ve Gwen, Planetary Studios (Dünyasal Stüdyolar) yerini ziyaret eder, böylece yapımcının hakkında her şeye göğüs gererler. Bu arada, garip yanlışlıklarla hangi aktörün yaptığı ortaya çıkmaya başlar. Komando uygunca günü kurtarır. Komando çizgi film yapımcısı aktör, sorumlu, Tim Bean’den şüphelenir ama Gwen ise Komando’nun bölümündeki hain oyundan şüphelenir.

Not:

Ek bölümler olarak bahsedilen bölümler 2 dakikalık DVD videolarıdır.

Yorum Yap