1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

Ben 10 (Klasik) 4. Sezon 7. Bölüm Bölümde Neler Oldu?

Ben 10 (Klasik) 4. Sezon 7. Bölüm Bölümde Neler Oldu?
+ - 0

Ben 10 Klasik:

Ben10, Cartoon Network kanalında 2005 ve 2008 yılları arasında yaınlanan bir çizgi filmdir. Toplamda 52 ana bölüm ve birkaç kısa bölümden oluşmaktadır. Ben 10 klasik serisi uzayılarına İlk 10 Uzaylı ve Yetenekleri içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Bölüm bilgisi ve Adı:

Klasik serinin 4. Sezon 7. Bölümüdür. Bu sezon 13 bölümden oluşmaktadır. Bölümün Adı: “Ben 10: Omnitrix’in Sırrı (Bölüm 3)”

Bölümde Neler Oldu?

Toplam 3 bölümlük maceradır. Bu 3. Bölümdür. Dr.Animo Ditto’dan aldığı DNA’yı makineye ekler ve Gözoğlan’la savaşır.makine patlayınca çıkan enerji Omnitrix’e zarar verir.Omnitrix bozulur ama bozulması Omnitrix’in kendini yok etme süresi başlamıştır.Eğer tamir edilmezse Ben, Omnitrix ve evren ile yok olacaktır.Sonra Tetrax gelir ve Omnitrix’i tamir etmesi için Azmuth adında Galvan’ (Gri madde) gitmeye çalışırlar gizlice Gwen de gelir, Vilgax’ın ırkından Myaxx ile karşılaşırlar dördü beraber Vilgax’la savaşır. Azumth Omnitrix’e Waybig’in DNA şifresini ekler ve Ben Waybig’e dönüşür. Vilgax’ı uzayın sonsuzluğuna fırlatır. Tetrax ve Pluton’la birlikte ben ve Gwen eve bırakılır.

Not:

Ek bölümler olarak bahsedilen bölümler 2 dakikalık DVD videolarıdır.

Yorum Yap