1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

Ben 10 (Klasik) 4. Sezon 11. Bölüm Bölümde Neler Oldu?

Ben 10 (Klasik) 4. Sezon 11. Bölüm Bölümde Neler Oldu?
0Ben 10 Klasik:

Ben10, Cartoon Network kanalında 2005 ve 2008 yılları arasında yaınlanan bir çizgi filmdir. Toplamda 52 ana bölüm ve birkaç kısa bölümden oluşmaktadır. Ben 10 klasik serisi uzayılarına İlk 10 Uzaylı ve Yetenekleri içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Bölüm bilgisi ve Adı:

Klasik serinin 4. Sezon 11. Bölümüdür. Bu sezon 13 bölümden oluşmaktadır. Bölümün Adı: ” Ben 10, Negatif 10’a Karşı (1.Bölüm)”

Bölümde Neler Oldu?

Tennysonlar, ismi Cooper olan başka bir tesisatçının torunu, eve gidene kadar onlarla birliktedir. Bu arada, Fort Knox’taki bir tesisatçı Sirk Ucubeleri ve Bilinç Auto tarafından soyulur. Tennysonlar zamanında onu bulur, yardım için çok geç kalmışlardır. Onlar biraz sonra ikinci bir soygun olduğunu öğrenirler, bu sürede Rojo (yeni sibernetik takım elbise giymiştir), Animo, Clancy (mutasyona uğramış böcek olmuştur) ve Charmcaster (Sihirbaz) onları tuzağa düşürür. Max yapmaları gerektiğini arayarak keşfeder “Alt Enerji”, son derece güçlü alt atomik güç kaynağına bir uzaylı ırk tarafından tesisatçılara verilmiştir. Onlar kötü adamlar için, Alt Enerji girişimi depolanan Rushmore Dağı üssünde onları yönlendirir.

Yorum Yap