1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

Ben 10 (Klasik) 4. Sezon 12. Bölüm Bölümde Neler Oldu?

Ben 10 (Klasik) 4. Sezon 12. Bölüm Bölümde Neler Oldu?
0Ben 10 Klasik:

Ben10, Cartoon Network kanalında 2005 ve 2008 yılları arasında yaınlanan bir çizgi filmdir. Toplamda 52 ana bölüm ve birkaç kısa bölümden oluşmaktadır. Ben 10 klasik serisi uzayılarına İlk 10 Uzaylı ve Yetenekleri içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Bölüm bilgisi ve Adı:

Klasik serinin 4. Sezon 12. Bölümüdür. Bu sezon 13 bölümden oluşmaktadır. Bölümün Adı: “Ben 10, Negatif 10’a Karşı (2.Bölüm)”

Bölümde Neler Oldu?

Ben, Gwen ve Max, Cooper ile birlikte, Rushmore Dağı’nda tesisatçıların kullanıdığı bilgisayarla Forever King (Sonsuzluk Kralı)’in güçlerine karşı kullanırlar. Max, Forever King’in önceden kovulan tesisatçı arkadaşı olan sonradan uzaylı teknolojisiyle birikmiş Driscoll olduğunu keşfeder. Onların en iyi çabalarına rağmen, onlar Driscoll’un Alt Enerji’yi almasını engelleyemez. Driscoll enerjiyi zırh takımını güçlendirmekle kullanır ve Ben onunla savaşır, Yalayut gücün kaynağını sindirmeyi başarır ve onu güvenlice yok eder (bu arada, bunun sonucunda Rushmore Dağı’nın yüzü yok olmuştur). Bu arada Max ve Gwen, “Negatif 10” u içeride sıkıştırmıştır.

Yorum Yap