Kubo Won’t Let Me Be Invisible Anime Oluyor

Kubo Won’t Let Me Be Invisible Anime Oluyor
0

Shueisha Cuma günü yaptığı açıklamada, Nene Yukimori’nin Kubo Won’t Let Me Be Invisible (Kubo-san wa Mob o Yurusanai) mangasının bir televizyon anime uyarlaması aldığını açıkladı.

Yukimori, duyuruyu anmak için bir resim çizdi.

kubo author

Kazuomi Koga (Rent-A-Girlfriend her iki sezon, Rainy Cocoa, Welcome to Rainy Color) stüdyo PINE JAM’de (Do It Yourself!!, Kageki Shoujo!!) anime’yi yönetiyor. Yūya Takahashi (Laughing Under the Clouds, Lupin III: Part IV, Luck & Logic) hem dizi senaryolarını denetliyor hem de yazıyor ve Yoshiko Saitō (Comic Girls) animasyon için karakterleri tasarlıyor.

Animede Nagisa Kubo rolünde Kana Hanazawa ve Cunta Shiraishi rolünde Kengo Kawanishi rol alacak.

kubo manga

Viz Media, mangayı dijital olarak ve basılı olarak İngilizce olarak yayınlıyor. Shueisha’nın MANGA Plus servisi de mangayı dijital olarak İngilizce olarak yayınlıyor ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

Birinci sınıf lise öğrencisi Junta Shiraishi, hemen yanınızda dururken bile fark edilmeyen bir mafya karakteridir. Ancak sınıf arkadaşı “kahraman seviyesindeki güzellik” Kubo, onu her zaman fark eder ve onunla alay etmek için oradadır. Herkes birisi için özel olabilir, ancak bu duyguları “sevgi” olarak adlandırmak için biraz erken olabilir. Belki de bu hikaye romantik bir komedi olmaktan hala iki adım ötededir – buna bir arka plan karakterinin görünür hale geldiği tatlı bir komedi diyelim!
Yukimori, mangayı Ekim 2019’da Shueisha’nın Weekly Young Jump dergisinde başlattı. Manga ayrıca Shonen Jump + web sitesinde ve uygulamasında da çalışıyor. Shueisha, manganın dokuzuncu cildini 18 Mayıs’ta yayınlayacak.

Kaynaklar: ANN

Sen ne düşünüyorsun?