Harika Mangalar Okuyabileceğiniz 3 Site

Harika Mangalar Okuyabileceğiniz 3 Site
1

Rüya Manga

Rüya Manga, Ekibi kuruldukları günden beri çeşitli manga ve webtoon gibi eserleri çevirmek ve yayınlamak için çalışıyorlar. Rüyalarımızda bile göremeyeceğimiz pek çok seriyi bulup Türkçe’ye çevirmek için inanılmaz bir emek sarf ediyorlar.

Bir çok manga sever gibi yeni serileri bulmak, okumak ve hatta belki yardım etmek isterseniz mutlaka sitelerini ziyaret etmenizi öneririz. Oluru da sohbet ya da yardım amaçlı tanışmak isterseniz mutlaka Discord hesaplarını da ziyaret edin.

https://www.ruyamanga.com/

https://discord.gg/ZKDGWSF

Türkçe Manga

Türkçe Manga aynı isimli fansub ile iki yıldır son sürat manga çevirmeye devam ediyor. İlk günden beri adlarına ve motivasyonlarına uygun olarak Webtoon ve Manaları çevirip yayınlamak için özveri gösteriyorlar.

Birçok okuyucunun aslında kolayca yapabileceği ve sadece Türkçe Manga’nın değil tüm Fansub’ların seveceği bir teşekkür davranışı var. O da Discord sunucularına katılmak ve sitelerini ziyaret etmek.

https://turkcemanga.com

ttps://discord.gg/uc6yUqgxP7

Uzay Manga

Uzay Manga, Manga sektörünün taze kanlarından birisidir. İlk kurulduklarından beri son süratle yeni ve daha hızlı bir şekilde yeni serileri Türkçe’ye kavuşturuyorlar. Belki isimlerinde ki motivasyondan belki ekibin uyumundan emin değiliz ama muhteşemlikleri uzaylı seviyesinde.

Uzay Manga içeriklerine ulaşmak için mutlaka sitelerini ziyaret etmenizi ve sohbet/yardım için mutlaka Discord adreslerini ziyaret etmenizi öneririm. Eminiz Uzaylı birlikleri sizi memnuniyetle karşılayacaktır.

https://uzaymanga.com/

https://discord.com/invite/VTQ5AjwHsy

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar (1)

  1. Üçünde de mutlaka okumanız gereken harika seriler sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir