Kaguya-sama wa Kokurasetai Yeni Anime Projesi Aldı

Kaguya-sama wa Kokurasetai Yeni Anime Projesi Aldı
1

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Ultra Romantic ( Kaguya -sama: Love is War – Ultra Romantic ) televizyon animesinin 12. ve son bölümü Cumartesi günü yeni bir animenin yapımda olduğunu duyurdu.

Anime serisi , Aka Akasaka’nın Mayıs 2015’te Miracle Jump’da başlayan ve sonraki Mart’ta Young Jump’a geçen romantik komedi mangasını uyarlıyor. Shueisha, 26. cildi 17 Haziran’da yayınladı. Kaguya-sama wa Kokurasetai’nin derlenmiş ciltlerinin toplam 18 milyon kopyası dolaşımda. ilk sezon

Kış 2019’da yayınlandı ve kabaca ilk beş cildi kapsıyor. Aniplex of America, animeyi lisansladı ve Crunchyroll, Funimation ve Hulu’da aynı anda yayınladı. Şirket ayrıca gösteriyi 18 Şubat’ta ev videosunda yayınladı. İkinci sezon 11 Nisan’da başladı ve 27 Haziran’da sona erdi ve onuncu cilde uyarlandı. Funimation, yalnızca ikinci sezonu simulcast olarak yayınladı ve ardından bir İngilizce dublajı yayınlamaya başladı. Üçüncü sezon 9 Nisan’da çıkış yaptı. Crunchyroll, animeyi Japonya’da yayınlanırken aynı anda yayınladı.

VIZ Media, mangayı Shonen Jump baskısı altında Şubat 2018’de İngilizce olarak lisansladı ve 22. cildi 5 Nisan’da yayınladı . 23. cildin 2 Ağustos’ta satışa çıkması planlanıyor.

Resmi site: https://kaguya.love/

Resmi Twitter: @ anime_kaguya

Kaynak: https://myanimelist.net/news/66682380

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar (1)

  1. Kaguya-Sama severler için güzel haber. Bu ara yan proje olarak SpyXFamily’yi görmeye başlamıştım zaten. Bu da güzel oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir