Kaguya-sama wa Kokurasetai: Ultra Romantic Animesi MAL’da 1. Sıraya Yerleşti.

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Ultra Romantic Animesi MAL’da 1. Sıraya Yerleşti.
1

Dünyanın en büyük anime DATABASE ve NEWS ağı olan M.A.L kaynağı tüm anime, manga ve karakterlerin bilgilerini barındırıyor ve deyimi yerindeyse çetelesini tutuyor.

Yakın bir zamana kadar Fullmetal Alchemist: Brotherhood animesi listenin başındaydı. Uzun süredir orada ki hakimiyetini sürdürüyordu. Kaguya-sama wa Kokurasetai: Ultra Romantic animesi çıktığından beri beklenenin çok üstünde bir ilgi gördü ve 1. sırayı şimdilik FMA’dan aldı.

Neden Şimdilik? Sorusunun cevabını verelim. M.A.L da oyalamaları milyonlarca kişi yapıyor ve şimdilik FMA 3 milyon oylama ile konumunu korurken Kaguya-sama yarım milyon oy ile orada. Yani milyonlarca daha oy gelecek ve o zaman sıralama değişebilir.

Sıralama değişene kadar M.A.L da ki zirvesini koruyacak.

mal ekran görünüsü

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Ultra Romantic

kaguya sama kapak
 • İngilizce : Kaguya-sama: Love is War – Ultra Romantic
 • Diğer Adları : Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen 3rd Season, Kaguya-sama: Love is War Season 3rd Season
 • Japonca : かぐや様は告らせたい-ウルトラロマンティック-
 • Anime Türü : Komedi, Okul, Romatizm,
 • Bölüm Sayısı : 13 / 13
 • Başlama Tarihi : 09 Nisan 2022, Cumartesi
 • Bitiş Tarihi : 25 Haziran 2022, Cumartesi
 • Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
 • Yapımcı : Aniplex, JR East Marketing & Communications, Magic Capsule, Mainichi Broadcasting System, Shueisha
 • Stüdyo : A-1 Pictures
 • Bölüm Süresi : 23 dakika

Shuchiin Akademisi’nin öğrenci konseyinin seçkin üyeleri, rekabetçi günlük maskaralıklarına devam ediyor. Konsey başkanı Miyuki Shirogane, her gün başkan yardımcısı Kaguya Shinomiya ile çatışıyor, her biri diğerini romantik aşklarını itiraf etmeleri için kandırmak için dişleriyle tırnağıyla savaşıyor. Kaguya, Shirogane ve diğer arkadaşlarına ısınırken, varlıklı, gergin ailesinin katı sınırları içinde mücadele eder, soğuk varsayılan tavrına isyan eder.

Bu arada, konsey saymanı Yuu Ishigami, kendisine yeni bir güven aşılamaya yardımcı olan popüler bir üst sınıf öğrencisi olan Tsubame Koyasu’ya olan umutsuz aşkının ağırlığı altında acı çekiyor. En yeni öğrenci konseyi üyesi olan Miko Iino, kendi otoriter ahlaki kodunun üstesinden gelmeye çalışırken, kuralları çiğneyen Ishigami’ye daha da yakınlaşıyor.

Shuchiin Akademisi’nde aşk daha da çiçek açarken, öğrenci konseyi memurları, yabancı arkadaşlarını giderek daha komik çatışmalara sürükler.

Kaynak: Yurl Haber Ağı

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar (1)

 1. FMA ‘yı geçecek seri zor çıkar. Oylama sayısını düşününce yakında düşer diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir