Birdie Wing: Golf Girls Hikayesi 2023 Kışında İkinci Sezonu Aldı

0 16

Birdie Wing: Golf Girls‘ Story’nin 13. ve son bölümü Çarşamba günü ikinci sezonunun geldiğini duyurdu. Resmi web sitesi ayrıca bir teaser görseli (resimde) ve teaser tanıtım videosu yayınladı. Animenin Ocak 2023’te gösterime girmesi planlanıyor.

Bandai Namco Pictures , 2022 Baharında yayınlanan ilk sezonun yapımcılığını yaptı. Crunchyroll, Japonya’da yayınlandığı gibi ilk sezonu altyazılı olarak yayınladı.

Özet:

Golf oyunlarında kumar oynayanlar arasında kötü bir şöhrete sahip olan Eve, çeşitli rakiplere karşı bahis oynayarak ve kazanarak geçimini sağlamak için spordaki olağanüstü becerisini kullanır. “Gökkuşağı Mermisi” olarak bilinen, sadece üç sopa kullanarak düşmanlarını yenmeye ve yeraltı golf dünyasını fethetmeye yemin eder. Ancak Havva’nın yenilgiyi bilmediği evren, bir golf turnuvasına katılmak için Nafrece ülkesine gelen golf dahisi Aoi Amawashi ile temiz bir oyun oynadıktan sonra sarsılır. Yetenekle donanmış ve golf için mükemmel bir ortamda dünyaya gelen “Masum Tiran” Aoi, yüzünde parlak bir gülümsemeyle düşmanlarını sakince eziyor.

Oyunun kurallarını değiştiren maçlarından sonra Eve ve Aoi birbirlerini merak ederler ve bir gün tekrar savaşmaya söz verirler. Eve’in agresif ve risk alma yaklaşımı, Aoi’nin elit ve istikrarlı oyun tarzına meydan okurken, iki dahi golfü beklenmedik yüksekliklere getirmeyi başarabilir.

Fragmanı:

Kaynak: M.A.L

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumdan sonra gözükecek not