1. Ana Sayfa
  2. Anime

Chainsaw Man Mangası Temmuz’da İkinci Sezona Başlıyor

Chainsaw Man Mangası Temmuz’da İkinci Sezona Başlıyor
0

Chainsaw Man, Tatsuki Fujimoto’nun Chainsaw Man mangasının editörü Shihei Lin Pazartesi günü Twitter’da ikinci bölümünün 13 Temmuz’da Shounen Jump+ ‘ ta yayınlanacağını duyurdu

. Web dergisinin editör yardımcısı Yuuta Moriyama da Twitter’da ikinci bölümün geleceğini duyurdu . Shueisha’nın Manga Plus platformunda aynı anda İngilizce, İspanyolca, Tayca, Fransızca ve Portekizce dillerinde seri hale getirin.

İkinci bölümün ilk çıkışından önce, Fujimoto ve Oto Tooda ( Chihayafuru: Chuugakusei-hen ) , Shounen Jump+ ‘da Futsuu ni Kiitekure başlıklı bir tek çekim yayınlayacak .. Fujimoto hikaye için kredilendirildi, Tooda çizimden sorumlu.

Fujimoto , Fire Punch mangasının aynı yılın Ocak ayında Shounen Jump+’ da tamamlanmasının ardından Aralık 2018’de Weekly Shounen Jump’ta Chainsaw Man’e başladı. Manga , Aralık 2020’de Weekly Shounen Jump’ta 97 bölümle sona erdi .

Shueisha, geçen Mart ayında 11. ve son cildi yayınladı. Chainsaw Man’in ciltlerinin toplam 12 milyon kopyası dolaşımda. VIZ Media , mangayı Shounen Jump platformunda aynı anda yayınladı ve 11. ve son cildi 7 Haziran’da yayınladı. Shueisha’nın Manga Plus hizmeti de aynı anda yayınlandı. Manganın ingilizcesi. Animasyon stüdyosu MAPPA’nın bir televizyon animesi şu anda yapım aşamasında. Ryuu Nakayama ( Jujutsu Kaisen bölüm yönetmeni) animeyi yönetiyor, Hiroshi Seko ( Dorohedoro ) senaryoyu kaleme alıyor.

Kaynak: https://myanimelist.net/news/66649159

Yorum Yap