Knights of the Zodiac: Saint Seiya’nın İkinci Sezonu Temmuz 2022’de

Knights of the Zodiac: Saint Seiya’nın İkinci Sezonu Temmuz 2022’de
0

Knights of the Zodiac: Saint Seiya, Akış hizmeti Crunchyroll ve Toei Animation , Çarşamba günü Knights of the Zodiac: Saint Seiya anime için ikinci bir sezon duyurdu ve önemli bir görsel (resimde) ve fragmanı ortaya çıkardı. Battle for Sanctuary altyazılı animenin Temmuz 2022’de gösterime girmesi planlanıyor

İlk sezon, Temmuz 2019 ve Ocak 2020’de dünya çapında altı bölümden oluşan iki bölüm halinde Netflix’te yayınlandı ve Galaxian Wars , Black Knights ve Silver Saints dizilerini uyarladı .

Yoshiharu Ashino ( D.Gray-man Hallow ) Toei Animation’da diziyi yönetti. Eugene Son hikaye editörüydü ve Terumi Nishii ( Mawaru Penguindrum) karakterleri tasarladı.

Özet

Zeus’un savaş tanrıçası Athena adında bir kızı vardır. Bir grup genç, “Azizleri” olarak kahramanca savaşların ortasında onu korumak için savaşan Athena’ya akın etti. Bir Aziz olduklarının kanıtı, Kutsal Kumaş olarak bilinen savaş koruyucusuyla yatıyordu.

Sanal bir sonsuzluktan sonra, Kumaş üzerinde şimdi yeniden yeni bir mücadele ortaya çıkmak üzere. Seiya adında bir çocuk, Aziz olma eğitiminden geçmek için Yunanistan’a geçti ve Azizler arasında en düşük konum olan Kumaş, Bronz kumaşı aldı. Her Aziz, koruyucu tanrısı olarak bir takımyıldızı alır. Ve Seiya’nın koruyucu yıldızı Pegasus. Şimdi, azizler, Azizlerin hükümdarının sembolü olan Altın Kumaş’ı hedefleyen “Galaktik Savaş” – Azizler şampiyonasına katılmak için dünyanın her yerinden bir araya geliyor. Galaktik Savaş için perde açıldı. Azizler arasındaki ölüm savaşı sırasında, Siyah Aziz Phoenix aniden ortaya çıktı ve dünyanın hükümdarı olma hırsıyla Altın Kumaş ile dolu bir evin önüne kaçtı.

Dünyanın en güçlü genç adamları olan azizler arasında verilen savaşlar şimdi başlıyor!

Fragman

Kaynak: https://myanimelist.net/news/66734512

Sen ne düşünüyorsun?