1. Ana Sayfa
 2. Anime

Ijiranaide, Nagatoro-san 2. Sezonu Kış 2023 Prömiyeri Olacak

Ijiranaide, Nagatoro-san 2. Sezonu Kış 2023 Prömiyeri Olacak
3

Ijiranaide, Nagatoro-san, ( Don’t Toy with Me, Miss Nagatoro ) ya da Türkçe adıyla (Bana sataşma, Nagatoro) televizyon anime dizisinin resmi web sitesi Perşembe günü ana kadroyu ve bir teaser görselini (resimde) açıkladı.

2. Sezonun geleceği daha öncesinde bu haberdeki bir görselle duyurulmuştu.

Ijiranaide, Nagatoro-san
Ijiranaide, Nagatoro-san

2. Açıklama altyazılı ikinci sezonun , Ocak 2023‘te gösterime girmesi planlanıyor. Yani Önümüzdeki yılın başında Kış sezonu animeleri arasında Nagatoro-San 2. Sezonu göreceğiz.

Yönetim Kadrosu:

 • Personel Yönetmeni: Shinji Ushiro ( Omamori Himari , Youkai Watch )
 • YENİ Dizi Kompozisyonu: Taku Kishimoto ( Hanebado , Ousama Ranking )
 • Karakter Tasarımı: Misaki Suzuki ( Ijiranaide, Nagatoro- san
 • Lupin III: Bölüm 5 alt karakter tasarımı)
 • Müzik: Cin (BUSTED ROSE) ( Poputepipikku , Aho Girl )
 • Müzik Prodüksiyonu: King Records
 • Studio: OLM YENİ

Not: Personel listesinde daha önce ilk sezonda çalışmış olan üyeler bulunmaktadır. Yeni üyeler efsane YENİ ile gösterilmiştir.

Ağustos 2011’de Pixiv’de ünvanlı karakter Nagatoro’nun bir prototipini yayınladı . Life of life komedi mangası , Kasım 2017’de Magazine Pocket uygulamasında serileşmeye başladı . Kodansha, 8 Nisan’da 13. cildi yayınladı.

Kodansha Comics, mangayı hem dijital hem de basılı sürümler için Ekim 2018’de İngilizce olarak lisansladı ve sekizinci cildi 21 Eylül’de gönderdi. 11. ve 12. ciltlerin 2 Ağustos’ta yayınlanması planlanıyor .

Mangada ki Son Durum

Ijiranaide, Nagatoro-san, mangası şu an 100 bölümü geçmiş bulunmaktadır. Halihazırda İnglizce olarak 109. bölümü yayınlanmıştır. Okul gezisinde senpai duygularını iyice kabullenmiş ve Nagatoro ile aralarında olmasını istediği ilişkiyi açıklamıştır.

Senpai bir hayalinde Üniversitede olduklarını ve Nagatoro’nun başkası ile ilişkisini olduğunu düşünmüş ve bundan aşırı derecede rahatsız olmuştur. Bu noktada kabullenmiştir.

nagatoro 107. bolum

Öneri İçerik: Anime Nedir? Tam Kapsamlı Anime Rehberi

Kaynak: M.A.L

Yorum Yap

Yorumlar (3)

 1. Nerede bu ikinci sezon

 2. 5 ay önce

  Bu kadar hızlı 2. sezon gelmesi harika bir şey ya…

 3. Bu muhtemelen bugüne kadar izlediğim en iyi anime. Özellikle karakterlerin arasındaki ilişkiler çok hoşuma gitti. Tam da yeni sezonu ne zaman gelecek diye merak ediyordum ki karşıma çıktı. Mangadan detaylar da çok hoşuma gitti. N kısa zamanda mangayı da okuyacağım. Takagi gibi ama daha iyi bir seri. Herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir