Panty & Stocking with Garterbelt Serisi Yeni Anime Projesi Aldı

0 21

Trigger 10 Yıldönümü ve Duyuru Paneli Cumartesi günü, Trigger tarafından canlandırılan Garterbelt ile Külot ve Çorap’ın ikinci sezonunun yapım aşamasında olduğunu duyurdu.

Animasyon stüdyosu Gainax , 13 bölümlük ilk sezonun yapımcılığını yaptı ve 2010 sonbaharında yayınlandı. Funimation, animeyi altyazılı ve İngilizce dublajlı olarak yayınladı. Şirket, Temmuz 2012’de bir DVD seti ve Ocak 2013’te Blu-Ray yayınladı.

“Anarşi Kızkardeşler”, Külot ve Çorap, hafifçe söylemek gerekirse, yaramazlık yaptıkları için Cennetten kovuldu. Garterbelt adında bir rahip tarafından yönetilen bu melekler, Daten City’deki hayaletleri yok ederek yollarını satın almalıdır. Ancak bu görev, bu alışılmışın dışında melekler için alışılmadık silahlar gerektirir – ruhları göndermek için iç çamaşırlarını silahlara dönüştürürler. Ne yazık ki, ikisi de görevlerini ciddiye almıyor, çünkü zamanlarını başka “hobiler”in peşinden harcamayı tercih ediyorlar: Panty yürüyen her şeyle uyumayı tercih ediyor ve Stocking, hayalet avlamaktansa yüzünü tatlılarla doldurmayı tercih ediyor.

Panty & Stocking with Garterbelt’te hayaletlerle, aşırı vücut sıvılarıyla ve kendi yanlarına düşme eğilimleriyle savaşan bu iki asi meleği takip edin.

Kaynak: https://myanimelist.net/news/66764204

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumdan sonra gözükecek not