1. Ana Sayfa
  2. Anime

İsekai Komedi Animesi KonoSuba 3. Sezon ve Spinoff aldı

İsekai Komedi Animesi KonoSuba 3. Sezon ve Spinoff aldı
1

KonoSuba, animenin üçüncü sezonunun yanı sıra yeni bir yan ürünü duyurdu.

Serinin devam edeceğini açıkladıktan aylar sonra, popüler fantezi-komedi yapımcıları nihayet animenin üçüncü sezon için geri döneceğini resmen onayladılar. Spinoff light roman serisinin bir anime uyarlaması, Konosuba: Bu Harikada Dünyada Bir Patlama! , da açıklandı. Spinoff serisi, büyük patlamalar yaratmaya takıntılı olan ve başka herhangi bir büyü büyüsü öğrenmeyi reddeden genç bir büyücü olan Megumin’in karakterine odaklanacak. Megumin’in spinoff gösterisinin duyurulmasını kutlamak için yeni sanatı yayınlandı, Kazuma’nın tüm macera partisinin renkli yeni bir illüstrasyonu da ana dizinin üçüncü sezonunu tanıtmak için ortaya çıktı. Her iki dizinin de çıkış tarihleri ​​henüz açıklanmadı.

Her iki dizinin de prodüksiyonları Studio DEEN’den ( Fate/stay Night, Seven Deadly Sins ) en iyi bilinen nispeten yeni bir anime stüdyosu olan Drive’a taşındığından, hem üçüncü sezon hem de yeni yan yapım, sahne arkasında bazı büyük değişiklikler görecek. Eleştirmenlerce beğenilen To Your Eternity’nin animasyon uyarlamasını yarattığı için . Yapım şirketlerindeki değişime rağmen, baş yönetmen Takaomi Kanasaki, yazar Makoto Uezu ve karakter tasarımcısı Koichi Kikuta da dahil olmak üzere ilk iki sezondaki kilit personelin çoğu dizinin üçüncü sezonunda çalışmaya devam edecek. Daha önce Kaguya-sama: Love is War’da çalışan Yujiro Abe, ana KonoSuba serisinin hem 3. sezonunda hem de ana yönetmen olacak.Bu Harika Dünyada Bir Patlama!. Şovun önceki iki sezonundaki seslendirme kadrosunun da rollerini yeniden canlandıracağı doğrulandı.

https://youtu.be/5ycHAx46szQ

KonoSuba , utanç verici bir şekilde anlamsız bir ölümle ölen ve kendi seçtiği özel bir güçle RPG benzeri bir fantezi dünyasına reenkarne olma fırsatı verilen, içine kapanık bir genç olan Kazuma Sato’nun hikayesini anlatıyor . Kazuma, kendisine yeni bir yaşam şansı sunan tanrıça Aqua’yı onunla birlikte bu yeni dünyaya getirmeyi seçerek sistemi aldatmaya çalışır ve onu çok üzer. İkisi daha sonra, güçlü ama kararlı bir büyücü olan Megumin ve ceza emici bir şövalye olmak için bir asalet hayatını geride bırakan Darkness adlı mazoşist bir kadınla maceracı bir lonca oluştururlar.

Dizi, 2012 yılında yazar Natsume Akatsuki tarafından yaratıldı. Akatsuki’nin orijinal romanları 6 milyondan fazla satılarak büyük bir hit oldu ve isekai türünün en yaygın klişelerini ve aşırı kullanılan mecazlarını yermedikleri için eleştirmenler tarafından övüldü. .

KonoSuba hafif romanları ve mangaları Yen Press’ten İngilizce olarak temin edilebilir . Animenin her iki sezonu da şu anda Crunchyroll ve HBO Max’te yayınlanmak üzere mevcut. Film ayrıca Crunchyroll üzerinden de yayınlanabilir .

Öneri İçerik: Anime Nedir? Tam Kapsamlı Anime Rehberi

Kaynak: CBR

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 5 ay önce

    Zaten duyuru yapmışlardı, Bi ses kaydı ile geçiştirmişler. En azından 2 renkli görsel kor insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir