Isekai Shikkaku Anime Oluyor

0 24

Mangaka Takahiro Wakamatsu’nun resmi Twitter hesabı, Pazartesi günü kendisinin ve Hiroshi Noda’nın Isekai Shikkaku (No Longer Human…In Another World) mangasının bir televizyon anime uyarlamasını duyurdu.

Noda ve Wakamatsu, Ekim 2019’da Yawaraka Spirits web sitesinde fantezi komedi mangasını serileştirmeye başladılar. Shogakukan altıncı cildi 12 Ocak’ta gönderdi ve yedinci cildin 12 Temmuz’da yayınlanması planlanıyor.

Seven Seas Entertainment, mangayı 4 Mayıs’ta İngilizce olarak lisansladı ve ilk cildi bu Ekim’de yayınlayacak.

image 14

Özet

Yanında sevimli kızlar ve video oyunu benzeri güçlerle başka bir dünyada bir macera – bir anime hayranının rüyası gibi geliyor, değil mi? Kelimenin tam anlamıyla ölmeyi tercih eden melankolik yazar Osamu Dazai için öyle değil. 1948’de başka bir dünyaya çekildiğinde, video oyunları henüz icat edilmedi. Gerçekten, koşmaya devam ettiği tüm fantastik macera, ölmek için mükemmel bir yer bulma şiirsel rüyasının önüne geçiyor. Ama postunu ne kadar riske atarsa ​​atsın, her şey yolunda gitmeye devam ediyor gibi görünüyor. Bu neşeyle kasvetli isekai komedisinde benzeri olmayan sefil bir kahramanı takip edin!

Kaynak: MAL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumdan sonra gözükecek not