1. Ana Sayfa
  2. Gündem ve Haber

Buğra Tolga Gülcan’ı tanıyalım

Buğra Tolga Gülcan’ı tanıyalım
Buğra Tolga Gülcan
0

Buğra Tolga Gülcan, 1996 doğumlu Buğra Gülcan, 26 yaşında bir girişimcidir. Sosyal medya hesaplarıyla sık sık sosyal medya gündemine gelmesiyle tanınan Buğra Tolga Gülcan, Ankara’da doğup büyümüş, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi‘nde işletme bölümünden mezun olan ve lisede gazetecilik eğitimi alan Gülcan’ın iş hayatına genç yaşta başladığını biliyoruz.

Buğra Tolga Gülcan

Buğra Tolga Gülcan Kariyeri

20’li yaşlarının başında iş hayatına başlayan Buğra Tolga Gülcan’ın, yılların sosyal medya deneyiminin ardından Biliniyo Digital’i kurduğu biliniyor. 2016 yılında ilk ajansını kurup yönettiği Digital media PR ajansı ile çalışmalarına devam etmektedir. Oluşturduğu sosyal medya kampanyaları ile dijital reklamcılığa yeni bir soluk getirdiğini de biliyoruz.

resim

Genç bir gazeteci de diyebileceğimiz Buğra son zamanlara özllikle Twitter de gündem olmuştur. Henüz 20’lerinde olmasına rağmen sosyal medya ve dijital pazarlama ağında bir başarı yakalamıştır. Sosyal hayatını ve reklamcılık kariyerini sosyal medya ve internetten takip etmek mümkündür. Biliniyo Dijital ve Dijital Media PR ile çalıştığı bilinmektedir.

Gazetecilik kariyerini İşletme okuyarak devam ettirmiş gazetecilikte ki medya ve işletmede ki girişimcilik eğitimi sayesinde ikisinin birleşimi olan medya şirketinde çalışmış ve kendisine biliniyo medya’yı kurmuştur.

Kaynak: haberodak.com/bugra-tolga-gulcan-kimdir

Yorum Yap