1. Ana Sayfa
  2. Anime

Yakında Çıkacak 5 Anime

Yakında Çıkacak 5 Anime
0

2022 yılının yaklaşan 5 animesini sizin için derledik. Yakın bir zamanda Crunchyroll ve diğer yayım kaynaklarında yayınlanmaya başlayacaktır.

Chainsaw Man

image 60

Denji’nin basit bir hayali vardır; mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamak, hoşlandığı bir kızla vakit geçirmek. Denji, yakuza tarafından ezici borçlarını ödemek için şeytanları öldürmeye zorlandığından, bu gerçeklikten çok uzaktır. Evcil şeytanı Pochita’yı silah olarak kullanarak, biraz para için her şeyi yapmaya hazırdır.

Ne yazık ki, yararlılığını yitirdi ve Yakuza ile sözleşmeli bir şeytan tarafından öldürüldü. Ancak, beklenmedik bir olayda Pochita, Denji’nin cesediyle birleşir ve ona elektrikli testere şeytanının güçlerini verir. Artık vücudunun bazı kısımlarını elektrikli testereye dönüştürebilen yeniden canlanan Denji, düşmanlarını hızlı ve vahşi bir şekilde dağıtmak için yeni yeteneklerini kullanıyor. Olay yerine gelen resmi iblis avcılarının dikkatini çekerek, onlardan biri olarak Kamu Güvenliği Bürosunda çalışması teklif edilir. Şimdi en zorlu düşmanlarla bile yüzleşme imkanına sahip olan Denji, basit gençlik hayallerini gerçekleştirmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek.

Tate no Yuusha no Nariagari – 3. Sezon

image 61

Kalkan Kahramanının maceralarının anlatıldığı Tate no Yuusha no Nariagari anime serisnin 3. sezonudur. Nofumi bu sezonda da canavarlarla savaşıp evine dönmeye çalışacaktır.

Mob Psycho 100 – 3. Sezon

image 62

Mob Psycho 100 serisinin 3. sezonudur. Shigeo bu sezonda güçlerini daha fazla tanıyıp yeni maceralara atılacak.

Boku no Hero Academia – 6. Sezon

image 63

Dünyanın en ünlü serileri arasında olan Benim Kahramanlık Akademim (My Hero Academia) serisi bu sene 6. sezonunu veriyor. Izuku Midoriya nın ve arkadaşlarının maceralarını anlatmaya devam edecek.

Shingeki no Kyojin – Final Sezonu

image 64

Attack on Titan, ya da Titana Sadırı olarak bilinen animenin final sezonudur. Final sezon olarak (Final sezonun 3. partı olarak demek daha doğru) duyurulmuştur. Bu sezonda serinin bitirileceği düşünülse de studyonun uzatması da muhtemeldir.

Yorum Yap