Solo Leveling’in Yaratıcısı Sung-Rak Jang Öldü

5 327

Dünyaca popüler serisi SOLO LEVELING ile tanınan manhwa sanatçısı SUNG-RAK JANG cumartesi günü beyin kanamasına yol açan sağlık sorunlar sebebi ile hayatını kayıp etti.

Sung-rak Jang öldüğünde henüz 37 yaşındaydı. Cenaze töreni ailesi ve arkadaşları ile kendi aralarında yapıldı. Ölüm haberini Manhwa’sını yayınlayan Koreli Redice ve İngilizce yayınlayan Yen Press açıkladı.

image 83

Yapılan Açıklama

23 Temmuz 2022’de Solo Leveling Mahwa sanatçısı bay Sung-rak Jang sağlık sorunları nedeni ile vefat etti. Cenaze töreni ailesi ve arkadaşlarının katıldığı küçük bir merasimle gerçekleştirildi.

Bay Jang, uzun süredir bir sağlık sorunu ile mücadele ediyordu ve durumundan kaynaklanan beyin kanaması geçirerek vefat etmiştir.

Solo Leveling için gösterdiğiniz tüm sevgi ve destek için tüm okuyuculara teşekkür etmek istiyoruz ve Bay Jang’ın daha iyi bir yere gitmesi için dua etmenizi istiyoruz.

Solo Leveling çalışanları ve Redice Studyo da ki her birimize, işine ve okuyuculara her zaman derin bir sevgi besleyen Bay Jang için dua ediyoruz.

solo leveling

Solo Leveling, Aksiyon-Macera web romanı olarak Mart 2018 de yayınlanmaya başladı ve 179. bölümü geçen aralıkta yayınlandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 Yorumlar
 1. _XooX_ diyor

  Çok gençmiş ya… Seri devam edecek mi acaba

  1. Argonaut diyor

   Berserk mangakası ölünce ara verildi ama yardımcıları devam etti. Muhtemelen bu da eder.

 2. Ayşe Nur Akaydın diyor

  Çizerin ölmesine üzüldüm ama koyduğunuz resimdeki kişi çizer değil. Resimdeki kişi Shin Sung Rok, kendisi oyuncu ve hayatta. Bu linkte de oynadığı diziler yazılı. https://mydramalist.com/people/1488-shin-sung-rok
  Solo leveling’in çizeri Jang Sung Rak. İsim benzerliği karışıklığa neden olmuş sanırım. İyi çalışmalar

  1. Argonaut diyor

   Evet gerçekten bir hata olmuş. Çizerin resmini bulamdğımız için Solo Leveling görseli ile değiştirdik.

   1. Ayşe Nur Akaydın diyor

    Teşekkürler.