tvN’nin “Little Women” dizisinin prömiyeri onaylandı!

tvN’nin “Little Women” dizisinin prömiyeri onaylandı!
Little Women
0

Yaklaşan tvN draması ” Little Women ” yakında resmi olarak prömiyer yapacak!

28 Temmuz’da tvN, başrolleri Kim Go Eun , Nam Ji Hyun ve Park Ji Hoo’nun yer aldığı “Little Women” dizisinin ilk afişini yayınladı . Posterde, dizinin önümüzdeki Eylül ayında yayınlanmaya başlayacağı da ortaya çıktı.

“Little Women”, yönetmen Kim Hee Won (” Vincenzo ” ve ” The Crowned Clown “) tarafından yönetilecek. Senaryo Jung Seo Kyung (” Anne ” ve ” The Handmaiden “) tarafından kaleme alınacak .

Yaklaşan dizi, bir olaya karıştıktan sonra ülkenin en zengin ve en etkili ailesine karşı olacak olan üç fakir kız kardeşin yolculuğunu anlatacak. Hikaye Louisa May Alcott’un aynı adlı romanından uyarlanacak.

Üç kadın dışında, Wi Ha Joon , Uhm Ji Won , Uhm Ki Joon , Kang Hoon , Kim Mi Sook ve Gong Min Jung dizinin bir parçası olacak.

Yapım ekibi, “Lütfen ilerlerken düşünülemez koşullarla karşılaşan üç kız kardeşin yolculuğunu tahmin edin. Kız kardeşe dönüşen Kim Go Eun, Nam Ji Hyun ve Park Ji Hoo, mükemmel sinerjilerini gösterecekler.”

“Küçük Kadınlar” hem tvN’de hem de Netflix’te yayınlanacak. 12 bölüm sürecek olan dizinin prömiyeri Eylül ayında yapılacak.

image 97

Ortaya çıkan posterde, Oh In Joo, Oh In Kyung ve Oh In Hye adlı üç kız kardeşin adımları ve gölgeleri görüldü. Poster, üçünün bilinmeyen parlak bir yere doğru hareket ettiğini gösteriyor.

Yürüyüşü yöneten ilk kişi, Kim Go Eun’un canlandırdığı Oh In Joo. Büyük bir sırt çantası ve yüksek topuklu ayakkabılar giydiği görülüyor. İkinci sırada Park Ji Hoo tarafından canlandırılan Oh In Hye var. Üç kişiden en küçüğü ve bir tuval tutan bir okul üniforması içinde görülüyor. Yürüyüşte son olarak Nam Ji Hyun’un karakteri Oh In Kyung var. Görünüşe göre iki kız kardeşi koruyabileceğini gösteren düz bir duruşu var. Posterde görülen devasa gölge, dizinin hikayesiyle nasıl bağlantılı olduğuna daha fazla merak katıyor.

Kaynak: MyDramaList

Sen ne düşünüyorsun?