1. Ana Sayfa
  2. Drama

Do Sang Woo, “Alchemy of Souls: Part 2″ye katılmak için görüşmelerde

Do Sang Woo, “Alchemy of Souls: Part 2″ye katılmak için görüşmelerde
Do Sang Woo
+ - 0

Do Sang Woo’nun “Alchemy of Souls”un ikinci bölümüne katılacağı söyleniyor.

2 Ağustos’ta medya kuruluşları, Do Sang Woo’nun “Alchemy of Souls: Part 2″nin ikinci bölümüne ekleneceğini paylaştı. Raporlara göre, Hwang Min Hyun’un karakterinin amcası rolünü oynayacak. Ayrıca oyuncunun dizinin ikinci bölümünün çekimlerine başladığı da bildirildi.

“Alchemy of Souls” şu anda tvN ve Netflix’te yayınlanıyor. Dizinin ikinci bölümünün olacağı geçtiğimiz günlerde açıklandı. Raporlar ayrıca ikinci sezonda kadın başrolde bir değişiklik olacağını belirtti. Dramanın yaklaşmakta olan ikinci bölümüne daha fazla karakter eklenecek.

“Alchemy of Souls: Part 2” hala Park Joon Hwa tarafından yönetilecek ve Hong Sisters Hong Jung Eun ve Hong Mi Ran tarafından yazılacak. Devam eden hikayenin akışına göre tüm oyuncu kadrosu ikinci sezona geri dönecek. Go Yoon Jung ile değiştirileceği bildirilen Jung So Min’in karakteri hariç.

Dizi, “hwanhonsool” (ölülerin ruhunun yaşama dönüşü) ile yüzleştikten sonra kaderi değişen insanları gösteren bir fantezi romantizmdir.

Do Sang Woo, Seo ailesindeki hırslı adam olan Seo Yoon Oh rolünü oynayacak. Hwang Min Hyun’un karakteri Seo Yul’un amcasıdır. Prestijli bir aileden geliyorlardı.

Devam eden drama “Alchemy of Souls” toplam 20 bölüm yayınlanacak. Bu arada, “Alchemy of Souls: Part 2″nin yayını hakkında henüz resmi bir bilgi yok.

Do Sang Woo

Do Sang Woo oyuncu kadrosunu onaylarsa, bu yıl için onaylanan ilk yeni projesi olacak. Oyuncu, 2021’de “The Red Sleeve” ve “The One and Only” gibi iki diziyle aktif oldu.

Do Sang Woo ilk oyunculuk deneyimini 2011 yılında yaptı. “It’s Okay, That’s Love”, “Legendary Witch”, “Hyde, Jekyll, Me”, “My Daughter Geum Sa Wol”, “The Smile” gibi birçok dizide rol aldı. Has Left Your Eyes”, “Backstreet Rookie” ve daha fazlasında rol aldı.

Kaynak: MyDramaList

Yorum Yap