1. Ana Sayfa
  2. Drama

ASTRO’dan Cha Eun Woo’nun yeni bir dizi yöneteceği bildirildi!

ASTRO’dan Cha Eun Woo’nun yeni bir dizi yöneteceği bildirildi!
cha eun woo
0

ASTRO’dan Cha Eun Woo , yeni bir fantezi romantizm draması yöneteceği tartışılıyor.

3 Ağustos’ta medya kuruluşları Cha Eun Woo’nun yaklaşmakta olan drama “This Relationship Is Uncontrollable” (gerçek çeviri) için ana karakter olarak seçildiğini bildirdi.

Cha Eun Woo’nun ajansı Fantagio Entertainment haberlere yanıt verdi. Onlara göre, idol oyuncunun önerilen eserlerinden biridir. Henüz hiçbir şeye karar verilmedi.

Cha Eun Woo oyuncu kadrosunu onaylarsa, yönetmen Nam Ki Hoon (” Kiss Sixth Sense ” ve ” Voice 3: City of Accomplices “) ve yazar Noh Ji Sul (” 100 Days My Prince ” ve ” Scent of a ” ile çalışacak. Kadın “).

“Bu İlişki Kontrol Edilemez”, 300 yıldan daha uzun bir süre önce tamamen mühürlenmiş bir kitabı elde eden bir kadın ile kitaba kurban giden bir adam arasındaki karşı konulmaz romantizmi konu alacak.

Cha Eun Woo, Onju Belediye Binası’nın hukuk danışmanı Jang Shin Yu rolünü oynama teklifini aldı. Olağanüstü görünümü, harika atletizmi ve hatta havalı ve eğlenceli kişiliği ile popülerdir. Bir gün, Joseon hanedanlığından beri nesiller boyu süregelen beklenmedik bir lanete karışacaktır.

“This Relationship Is Uncontrollable” dizisinin yayın tarihi hakkında henüz teyit edilmiş bir detay yok.

cha eun woo

Cha Eun Woo teklifi kabul etmeye karar verirse, bu onun yaklaşmakta olan üçüncü drama projesi olacak. Bu yıl için, idol oyuncu Kim Nam Gil , Lee Da Hee , Sung Joon , Go Doo Shim ve Park Geun Hyung ile birlikte ” Ada Sezon 1 ” dizisinde rol alacak .

Ayrıca yakında çıkacak olan ” Sweet and Sour Chicken ” dizisinin baş başrolü olacak . Dramaların yanı sıra, Cha Eun Woo’nun yaklaşmakta olan “ Decibel ” filmiyle de beyaz perdeye dönmesi bekleniyor . Kim Rae Won , Lee Jong Suk , Jung Sang Hoon , Park Byung Eun ve Lee Sang Hee ile birlikte çalışacak .

Bu yılın başlarında, Cha Eun Woo ayrıca K-pop erkek grubu ASTRO’nun çeşitli promosyonlarına katıldı.

Yorum Yap