1. Ana Sayfa
  2. Anime

Ancient Magus Bride 2. Sezonu 2023 de

Ancient Magus Bride 2. Sezonu 2023 de
+ - 0

Ancient Magus Bride, animesinin 2. sezonunun çıkış tarihi duyuruldu. Animenin 2. sezonu Nisan 2023 de yayınlanacak. Orijinal adı “Mahō Tsukai no Yome” olan seri Chise Hatori’nin antik bir büyücü tarafından alınmasını, büyücülüğü keşfetmesini ve aşkı bulmasını anlatmatadır.

Video Açıklama

Kapak

Ancient Magus Bride

Anime, Mayıs 2018’de piyasaya sürülen manganın “Gakuin” (Kolej) yayınını uyarlayacak. İlk televizyon animesinin kadrosu ve ekibi, Mart 2019’da yayın için bir tanıtım videosunu canlandırmak için geri döndü .

Kore Yamazaki , yönetmen Kazuaki Terasawa ve baş animasyon yönetmeni Kōhei Tokuoka , duyuruyu anmak için illüstrasyonlar hazırladı.

Kore Yamazaki

Kore Yamazaki

Kazuaki Terasawa

Kazuaki Terasawa

Kohei Tokuoka

Kohei Tokuoka

Oyuncu Kadrosu

1- Atsumi Tanezaki Chise olarak

Atsumi Tanezaki Chise olarak

2- Elias Ainsworth olarak Ryota Takeuchi

 Elias Ainsworth olarak Ryota Takeuchi

3- Kouki Uchiyama Ruth olarak

Kouki Uchiyama Ruth olarak

4- İpeksi olarak Aya Endo

İpeksi olarak Aya Endo

Ek olarak, geri dönen oyuncular arasında Alice rolünde Mutsumi Tamura ve Mikhail Renfred rolünde Satoshi Hino da yer alıyor.

Kazuaki Terasawa , The Ancient Magus’ Bride – The Boy from the West and the Knight of the Blue Storm OAD projesinden animeyi OAD projesi için özel olarak kurulmuş yeni bir animasyon stüdyosu olan Studio Kafka’da yönetmek üzere dönüyor . Aya Takaha , Yoko Yonaiyama ( The Ancient Magus’ Bride – The Boy from the West and the Knight of the Blue Storm ) ve Chiaki Nishinaka ile birlikte senaryoyu yazmak için televizyon animesinden dönüyor . Hirotaka Katō , franchise’ın önceki animesinden karakter tasarımcısı olarak geri dönüyor. Junichi Matsumoto , müziği bestelemek için geri döndü.

Kaynak: https://www.animenewsnetwork.com/news/2022-09-05/ancient-magus-bride-anime-gets-2nd-season-in-april-2023/.189289

Yorum Yap