King Thanos Disney Tema Parkına Geliyor

King Thanos Disney Tema Parkına Geliyor
3

Disney park da pek çok Marvel karakteri bulunmaktadır. Bu karakerlerden birisi de hiç şüphesiz Thanos’dur. Tabi ki Thanos’un da alternatif fomları yani alternatif evren versiyonları bulunmaktadır. MCU da bunlara varyant denilmektedir. En güçlü Thanos varyantlarından birisi olan KING THANOS da bu parka ekleniyor.

Disney’in D23 fuarında Twitter aracılığıyla paylaşılan haberde Çılgın Titan’ın en güçlü ve ölümcül varyantlarından birisinin ekleneceği duyuruldu ve konsept çizim paylaşıldı.

King Thanos Kimdir?

King Thanos, Thanos’un savaşı kananmış güçlü ve acımasız bir varyantıdır. Savaşı kazanmıştır ama Hayalet Sürücü tarafından kaçırılıp uzak bir geleceğe getirilir. Bu gerçekliğin Thanos’u Kral Thanos, Kozmik Hayalet Sürücü’nün gücünü kullanarak geçmişini hatırlamayı sever. Hayalet Sürücü’nün Kefaret Bakışı ile her gün geçmişi ve yaptıklarının tadını çıkarır. Hayalet sürücüyü sırf kendisine zevk verdiği için haatta tutar.

Hulk’u evcil hayvanı olarak kilitli tutan bir karakterdir. Kral Thanos’un gençliğinin geleceğe getirilmesinin nedeni ise Thanos’u Thanos’dan başkası duruduramaz düşüncesidir.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar (3)

  1. ooo, bu thanos’u mcu ya da eklesinler.

  2. 4 ay önce

    Bu kadar güçlü bir Thanos için en iyisi olmuş

  3. Adına layık Thanos’muş. Normal Thanos dan daha beter bir Thanos.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir