Kanojo Okarishimasu Animesi 3. Sezonunu Aldı

1 153

Kanojo Okarishimasu, ya da “Kiralık Kız Arkadaş” animesi 3. sezonunu almış bulunuyor. İlk çıktığı günden beri animenin karakterleri, seslendirmeni özellikle de konusu çok göze battı. Muhtemel sebebi ana karakterin pısırıklığı olsa da bir harem hikayesi olduğundan bu tür izleyici çatışmaları gayet doğal.

Animenin resmi web sitesi Cumartesi günü 3. bir sezon yayınlayacağını duyurup bir promo yayınladı. Reiji Mİyajima ise serinin 3. sezonuna özel bir illüstrasyon yayınladı. (aşağıda)

image 32

TMS tarafından üretilen animenin ilk sezonu 2020 de yayınlandı. Crunchyroll animeyi Japonya da ve dünyada yayınladı.

Özet

Kız arkadaşı tarafından terk edildi, duygusal olarak paramparça olan üniversite öğrencisi Kazuya Kinoshita, mangayı yatıştırmaya çalışıyor. Bir mobil uygulamadan kiralık bir kız arkadaşı aracılığıyla kalbinde boşluk. İlk başta, Chizuru Mizuhara isteyebileceği her şeye sahip mükemmel bir kız gibi görünüyor: harika bir görünüm ve sevimli, şefkatli bir kişilik.

İlk buluşmalarından sonra profili hakkında farklı görüşler gördükten sonra ve önceki ilişkisi yüzünden hala eziyet çeken Kazuya, Chizuru’nun sadece erkeklerin kalpleriyle oynadığına inanıyor ve ona olumsuz bir puan bırakıyor. Müvekkilinin ona saygısızlığına kızan Chizuru, gerçek doğasını ortaya koyuyor: küstah ve huysuz, Kazuya’nın ilk izleniminin tam tersi. Tam o anda, Kazuya büyükannesinin çöküş haberini alır ve Chizuru’yu kendisiyle birlikte hastaneye götürmek zorunda kalır.

Ciddi bir şey olmadığı ortaya çıksa da, büyükannesi Kazuya’nın sonunda her zaman dileği olan ciddi bir kız arkadaş bulması nedeniyle kendinden geçmiştir. Ona gerçeği söyleyemeyen Kazuya ve Chizuru, gerçekten sevgililermiş gibi sahte bir ilişkiye zorlanır.

Fragman

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum
  1. Argonaut diyor

    Not: Animenin 1. sezonu özellikle Chizuru karakteri Google de provakasyona sebep olmuştu. Google sama’ya sorun anlatsın.