WatcherS – Türkiyenin Anime Sunucusu

WatcherS – Türkiyenin Anime Sunucusu
0
PlatformDiscord
KategoriAnime, Manga, Sohbet vs..
DurumAçık ve Aktif
Üyeler+8.000
Adreshttps://discord.gg/gbRnP8ZEjU

Sunucu Hakkında

Sunucumuz karışıklıktan uzak, fazlasıyla düzenlidir. Gereksiz kanallar, roller veya botlarla sizi bunaltmaz, abartılı şablonlarıyla gözünüzü kanatmaz. Tasarımımız üyelerimizin kolay kullanımı için özenle hazırlanmıştır.

Kanal düzenimiz 6, 4 veya 2 kanallık kategorilerden oluşur. Kanal izinleri everyone için değil, WatcherS Üyesi için atanmıştır. Yani kanalların görünmesi için bir rol edinilmesi gerekiyor. Böylelikle kayıt esnasında herhangi bir sorun sıkıntı yaşanmıyor.

JuJutsu Kaisen Banner 1

Rol düzenimiz uyumlu ve ayraç kullanımına müsait bir şekilde hazırlanmıştır. Rollerimizin yarısı üyelerimizin profilinde sadece kozmetik özelleştirmeler yapabilmesi için açılmıştır. Hiçbir ayrıcalıkları yoktur. Bir diğer yarısı ise üyelerimizin sunucu içerisinde yeni ayrıcalıklar edinebilmesini sağlar.

Booster rolü ve Level rolleri sunucu içerisindeki sayesinde sunucu içerisindeki avantajları açabilirsiniz. Ayraç rolleriyle profilinizi tamamen kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. Bot düzenimiz ise biraz daha detaylı.

Tokyo Revengers Banner 1

Gelen giden mesajları için MEE6, level sistemi için Arcane, ses level sistemi için ActivityRank, destek sistemi için Ticket Tool, özel kanal sistemi için VoiceMaster, guard sistemi için ErensiBOT, yedek guard sistemi için Golyatsec Guard, tepki rol sistemi için YAGPDB, istatistik sistemi için StatBot, karşılama sistemi için Mimu, moderasyon sistemi için Dyno, yedek moderasyon sistemi için Auttaja, çekiliş için GiveawayBot ve invite takibi için InvıteLogger botlarını kullanıyoruz. Birde oyun ve müzik botları var ama onların amacı zaten belli.

Amacımız

Sunucumuzun en temel amacı anime ve manga severlerin bir araya gelebileceği bir topluluk kurmaktı. Ancak biz buranın herkes için anılar biriktirebileceği, arkadaşlar edinebileceği ve kendini ait hissedebileceği güvenli bir ortam olmasını istiyoruz. Bu yüzden anime izlemeyenlerin bile rahatlıkla adapte olabileceği bir ortam sürdürüyoruz.

Bungou Stray Dogs Banner 1

Üyelerimizi internet aleminden tamamen koruyamasak bile en azından sunucumuz içerisinde koruyoruz. İlgili yetkililer ve tecrübeli yöneticiler ile ortamda düzenini etkili bir şekilde sağlıyoruz. Sunucu içerisinde müstehcen ve hassas paylaşımlara hiçbir şekilde izin vermiyoruz.

Kimsenin üyelerimizi özelden bile olsa rahatsız etmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Ama her şeyden önemlisi bunları en iyi şekilde sürdürüp, Türkiye’deki en iyi anime topluluğu olmak istiyoruz. Her şeyimizle diğer topluluklardan daha üstte olmak bizim en büyük hedefimiz.

Topluluğumuz Hakkında

WatcherS ilk kurulduğu zamanlarda sadece anime ve manga sever insanlara hitap etmek için kurulmuş bir sunucuydu. Ancak zaman geçtikçe hitap ettiğimiz insan sayısı arttı ve çok daha çeşitli kitlelere ev sahipliği yapmaya başladık.

Solo Leveling Banner 1

Bugün sunucumuzda animecisinden oyuncusuna, çizerinden müzisyenine, editöründen tasarımcısına farklı tutkulara sahip bir sürü farklı insan bulunuyor. Ana konseptimiz anime olsa bile topluluğumuz içerisinde her kafadan birisini bulmak mümkün. Biraz olsun ortama ayak uydurabilen birisi burada kısa süre içerisinde kendisi gibi birisini kolaylıkla bulabilir.

Üyelerimizin bir bölümü topluluğumuz içerisinde sadece vakit geçirip kafa dağıtmaya çalışırken, bir diğer bölümü de belli alanlarda tecrübe edinmiş insanlarla takılıp daha fazla bilgi edinmeye çabalıyor. Burayı sadece öyle vakit geçirmelik bir yer olarak görmeyin. İçinizdeki tutkuyu paylaşabileceğiniz ve sizi anlayabilecek çok fazla insan var.

Sen ne düşünüyorsun?