‘Paradox Live’ Ana Kadroyu Tanıttı, Fragman Yayınladı

‘Paradox Live’ Ana Kadroyu Tanıttı, Fragman Yayınladı
0

Paradox Live 3. Yıldönümü Fes. Pazartesi günü Paradox Live the Animation için ana kadroyu ve bir teaser görselini (resimde) açıkladı . Multimedya projesine dayanan anime dizisi 2023’te piyasaya sürülecek.

image

Kadro

Yönetmen: Naoya Andou
Dizi Kompozisyonu, Senaryo: Takayo Ikami
Karakter Tasarımı: Kouji Haneda
Stüdyo: Pine Jam

Prodüksiyon şirketi Avex Picturesve akıllı telefon oyun geliştiricisi GCREST, hip-hop multimedya projesini Kasım 2019’da başlattı. Proje o zamandan beri sekiz single ve iki albüm yayınladı. İlk Paradox Live Dope Show canlı performansı geçen Mart ayında Line Cube Shibuya’da gerçekleşti ve ikincisi 28 Mayıs’ta gerçekleşti.

Özet

Phantom Live hareketi hip-hop kültürünün inanılmaz doygunluğunun bir sonucu olarak yakın gelecekte yeniden doğdu. Rapçiler, metalik bir madde olan Phantom Metal’den yapılmış aksesuarlar giyerler. Kendi DNA’ları ile kimyasal reaksiyonlarla duygularına bağlı illüzyonlar yaratırlar ve muhteşem sahne şovlarıyla gençleri çıldırtırlar.

Efsanevi Club Paradox’ta düzenlenen Paradox Live etkinliğinde dört takım üstünlük için yarıştı: BAE, The Cat’s Whiskers, cozmez ve Akanyatsura. Cozmez kazanmasına rağmen, savaşın yoğunluğu efsanevi rapçiler Buraikan’ın kalbini kazanarak yeni bir etkinliğin başlamasına neden oldu.

Buraikan daha sonra yeni etkinlikle ilgili haberi yaymak için Japonya’yı dolaştı: “Bu etkinlik, bir sonraki efsanevi sanatçının kim olacağını belirleyecek. Katılım için tek bir koşul var: Phantom Rapçi olmalısınız. Konumunuz ve unvanınız alakasız. herkes gitsin.”

Bu mesajla başlayarak, birçok yetenekli yarışmacı, bu mesajdan ilham alarak Buraikan’a yaklaştı. En iyi adaylar arasından sekiz takım seçildi. Mücadele kızışıyor ve ivme, şüphesiz Phantom Live’ı yeni zirvelere taşıyacak. Bir sonraki ikonik sanatçı kim olacak?

Fragman

Kaynak: https://myanimelist.net/news/67912546

Sen ne düşünüyorsun?