1. Anasayfa
  2. Teknoloji

3Ds Max 2015 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

3Ds Max 2015 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?
3ds max 2015
0

3Ds Max 2015

AUTODESK tarafından 2015 yılında piyasaya sürülmüş 3Ds Max 2015 yazılımının yüklenmesi için Autodesk’in önerdiği minimum sistem gereksinimleri aşağıdadır. Bu gereksinimlerden daha yüksek bir donanımınız varsa sisteminiz daha hızlı çalışacaktır.

Bu öneriler AutoDesk ‘in bilgi merkezi (www.knowledge.autodesk.com ) sitesinden çevrilmiştir.

Sistem Gereksinimleri

Yazılım

  • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® 7 (SP1), Windows® 8 ve Windows® 8.1 Professional işletim sistemi
  • Tarayıcı: Autodesk, çevrimiçi tamamlayıcı içeriğe erişim için aşağıdaki web tarayıcılarının en son sürümünü önerir: Google Chrome, web tarayıcısı Microsoft, Internet Explorer® web tarayıcısı, Mozilla® Firefox® web tarayıcısı

Donanım

  • İşlemci: 64-bit Intel® veya AMD® çok çekirdekli işlemci
  • Grafik Donanımı: Önerilen sistemlerin ve grafik kartlarının ayrıntılı bir listesi için Önerilen Donanım sihirbazına bakın.
  • Veri deposu: 4 GB RAM (8 GB önerilir)
  • Disk alanı Yükleme için 4,5 GB boş disk alanı
  • İşaretleme aygıtı: Üç düğmeli fare

Not: DPI ölçeklendirme, uygulamanın tamamında tam olarak desteklenmez ve 3ds Max 2015, yüksek çözünürlüklü ekranlar kullanılırken ekran sorunları gösterebilir. DPI ölçeklendirme desteği olmasa bile çoğu, maksimum% 150 ölçeklendirmeye sahip 4K bulmak yeterlidir. Kullanıcıların çözünürlük ve ölçekleme arasındaki dengeyi bulması gerekebilir, bu da kişisel tercihlere / toleransa düşebilir. Bu yüksek yoğunluklu ekran sorununu yüksek öncelikli olarak Autodesk’te aktif olarak araştırıyoruz.

Autodesk, bu belgede tanımlanan onaylı yazılım veya donanım için (veya diğer herhangi bir üçüncü taraf yazılım veya donanım için) üçüncü taraf donanım veya yazılım satıcıları tarafından yayınlanan güncellemelerin, uzantıların veya yeni sürümlerin yüklenmesinden kaynaklanan Autodesk yazılım hatalarından veya arızalarından sorumlu değildir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir