1. Anasayfa
  2. Anime

Bunny Girl Senpai – Bir tuhaf gizem ve romantizm Animesi

Bunny Girl Senpai – Bir tuhaf gizem ve romantizm Animesi
2

Bilgi:

İngilizce : Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
Diğer Adları : AoButa
Japonca : 青春ブタ野郎はバニーガール先輩の夢を見ない
Anime Türü : Romantizm, Doğaüstü Güçler, Komedi, Okul
Bölüm Sayısı : 13 / 13
Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
Yapımcı : ABC Animation, Aniplex, BS11, Hakuhodo DY Music & Pictures, Kadokawa, Nagoya Broadcasting Network, Tokyo MX
Stüdyo : CloverWorks

Konu:

Puberte Sendromu; söylentilere göre yalnızca ergenlik çağındakilerde görülebilen gizemli bir sendrom. Örneğin; Sakuta Azusagawa’nın önünde aniden ”tavşan kostümlü kız” belirir. Bu kızın gerçek kimliği Mai Sakurajima adında, bugünlerde pek bir durgun, gençler arasında şöhret sahibi bir lise son sınıf öğrencisidir. Nedeni bilinmez, baştan çıkarıcı cazibesini onun dışında kimse göremez. Zihinde canlanan bu ilginç olayın arkasındaki gerçeği ortaya çıkartırken; Sakuta, Mai’ye karşı olan hislerini fark etmeye başlar. Gökyüzünün ve dalgaların parladığı bu şehirde, Sakuta farklı kadınlar ile de karşılaşır. Sakuta bahsi geçen sendromdaki tuhaf kadınlarla karşılaşmasının ardındaki gerçeği ortaya çıkartabilecek mi?

Yorum:

Bunny Girl Senpai anime bunny girl

AoButa bir izlemede anlayamayacağınız türden bir animedir. Başlangıçta bir listede geçen tuhaf olayları anlatıyor olsa da aslında sona doğru işlenecek olayların da temelini atıyor. Pek çok kişi sadece romantizm olarak görse de Tavşan Kız sadece konunun bir kısmını kapsıyor.

Sakuta isimli genç etrafında sürekli değişen ve tehlikelileşen güçler ile uğraşıyor. Etrafında olmayan şeylerde olabilir ama bu Sakuta’nın hikayesi olduğu için onun yaşadıklarını inceliyoruz.

Ergenlik Sendromu ergenlik çağında görülen ve olağan üstü şeylere sebebiyet veren geçici bir rahatsızlık. Görünen o ki sadece kadınlarda görülüyor. Sakuta kardeşi de dahil pek çok kızı kurtarmak zorunda kalıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Romantizm ve Kuantum Fiziği

  2. filmini de izleyince konu romantizmden çıkıp bilim-kurgu’ya giriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir