1. Anasayfa
  2. Teknoloji

3Ds Max Nedir?

3Ds Max Nedir?
3ds max
0

3D Max Nedir?

3D karakterler binalar ve canlılar modelleme nedir sağlayan bir tasarım programıdır. Karakterleri Kamera açısını oynatmayı sağlayan yazalım barındırdığı güçlü veritabanı sayesinde rakiplerine göre üstün özellikler barımdırmaktadır.  

3D Max Nasıl Edinilir?

En kolay yöntem  autodesk’in sitesinden indirilerek kullanılabilmektir. Site oldukça basit ve güvenlidir. Satın alma işlemi bittikten sonra yazılımı indirip kuruyorsunuz. Satın alma işleminden sonra e-posta kutunuza gelen key’i yazılıma girerek aktifleştiriyorsunuz. 3D Max’i ile igili fiyatlara bakmak ve ya indirmek için Autodesk sitesini ziyaret edebilirsiniz.

3D Max’i kim üretiyor?

3D Max’ı Amerikan menseili AutoDesk firması tarafından geliştirilen bir üründür.

3D Max Ne Kadar Önemlidir?.

Bir şeyler söyleyebilirim ki Hollywood’un Cazibe merkezi olan birçok animasyon filmler görsel efektli sinema filmleri burada tasarlanmaktadır.  

3D Max’in Pahalı mıdır?

Muhtemelen bu cebinizdeki Para durumuna göre değişir. Fakat emsali yazılımlara göre pahalı olduğu söylenemez. Bununla birlikte başlama seviyesinde olanlar ve öğrenciler için güzel başlangıç seçenekleri vardır.   Ayrıca öğrenciler ve öğretmeler için 3 yıllık bedava versiyonu dağıtılmaktadır. Öğrenciler bedava sürümü alıp doyasıya kullanabilmektedir.  

3D Max’in Türkçesi Varmıdır?

Maalesef ki bunun da diğer yazılımlar gibi Türkçe bir versiyonu yok kullanmak için İngilizce bilmeniz ve ya ezberlemeniz gerekmektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

  1. Dünyanın en iyi 3d yazılımı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir