1. Anasayfa
  2. Anime

Kobayashi-san Chi No Maid Dragon Nedir?

Kobayashi-san Chi No Maid Dragon Nedir?
Kobayashi-san-Chi-No-Maid-Dragon
0

Kobayashi-San chi no maid Dragon Kısaca Türkçe adıyla “Kobayshi Hanımın Ejderha Hizmetçisi” manga uyarlaması japon anime dizisidir.

Kobayashi evinde tek yaşayan bir sitem mühendisidir. Akşamları arkadaşlarıyla içmek dışında bir eğlencesi yoktur. Bir akşam yine çok içer ve kendini dağlarda bulur. Sarhoş kafa ile akşam akşam bir ejderha ile karşılaşır. Ejderha tanrılar ile olan savaşında bir kılıçla yaralanmış ve bu dünyaya kaçmıştır.

KARAKTERLER:

Kobayashi: Tohru ile karşılaşana kadar tek başına sıkıcı bir hayat yaşayan bir şirket çalışanıdır. Tüm gün çalışıp akşamlarda içer.

Tohru: Diğer dünyada bir ejderhadır. Yaptığı bir savaşta yaralanıp dünyaya kaçmıştır. Sonunda da Kobayashi ile tanışıp onun hizmetçisi olmuştur.

Kana: Dünyasından kovulan ve nasıl döneceğini bilmeyen bir çocuk ejderhadır. Kobayashi onu da evine almıştır. Birlikte çocukları gibi büyütürler. Okula gider arkadaşları ile eğlenir.

Elma: Diğer dünyadan gelen bir ejderhadır. Tohru ‘nun bu dünyada yıkım yaratacağını düşündüğü için gelmiştir. Sonunda da gerçeği anlayıp burada kalmıştır. Yemeyi çok sever. Kobayashi ile çalışır.

Quetzalcoatl: Ne ejder ne de insandır. Eski bir tanrıçadır. Sarhoş olduğunda bir şeyler yapmış ve bu sebepten Tanrıçalıktan düşmüştür. Ne yaptığı bilinmez. Çok erotik giyindiğinden plajda bile rahatsızlık uyandırır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir